Mask Surf Pro

Log in Sign Up
Language
tr
 

Mask Surf Pro 4.1From: ThankSoft (Demo)İnternet üzerinde bir çok sitenin sizlere virüs yollaması nedeni ile özellikle kişisel bilgilerinize ulaşmayı amaçlayan kötü amaçlı yazılımları önleyen kullanıcılar için önemli bir yazılımdır.

Web Güvenlik Yazılımı


Mask Surf Pro, ile güvenli olmayan sitelerde gezinmenizi sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. İnternet üzerinde bir çok sitenin sizlere virüs yollaması nedeni ile özellikle kişisel bilgilerinize ulaşmayı amaçlayan kötü kullanıcılar için önlem alabileceğiniz Mask Surf Pro programı ile sizlerde istediğiniz gibi internet sitelerinde gezinebileceksiniz.

Sizlere çoklu güvenlik katmanı sunan mask surf pro programı, tarayıcınıza entegre olması nedeni ile istediğiniz sitelere girerken Tor teknolojisini kullanmaktadır. Tor teknolojisi, sizlerin internet üzerinde güvenli gezinmenize olanak sağladığı için, özellikle kişisel bilgilerin bulunduğu bilgisayarlarda kullanılması uygun görülmektedir. Kurumsal firmaların tercihlerinin özellikle mask surf pro programı olması nedeni ile kullanılan bilgilerde ağ korumasını arttırılması amaçlanmaktadır. Buna göre tor teknolojisi ile çeşitli sanal tünellerden geçiş yaparak siteye girilmesi ile birlikte, sizlere gelebilecek zararlı dosyalar bu sanal tünellerde yok olmakta ve amacına ulaşamamaktadır.

Sizlerde son sürüm Mask surf pro programını kullanarak istediğiniz bilgisayarları koruma altına alabilirsiniz. Google chrome, İnternet explorer, Mozilla firefox, Safari gibi bir çok web tarayıcısı ile uyumlu çalışan program, sizlere oluşturmuş olduğu çoklu güvenlik katmanı ile en iyi korumayı vermektedir. Benzeri programların ara yüzlerinden çok daha basit bir kullanıma sahip olması nedeni ile programı kullanmanız çok kolay olacaktır. Ayrıca mask surf por full sürümü için de programının deneme süresi bitiminde satın alabilir ve sürekli olarak internette güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Mask surf pro programı anti virüs değildir. Sitemizden son sürümü indirebilirsiniz.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
Combofix  screenshot Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..