@MAX SyncUp

Log in Sign Up
Language
tr
 

@MAX SyncUp 5.8.150From: @MAX Software (Freeware)


@MAX SyncUp 5.8.150 screenshot

Program FTP veya WebDAV sunucuları yada Google Drive, Dropbox gibi bulut depolama alanlarına da otomatik olarak kaydedebilir.

Güncel Ve Güçlü Bir Yedekleme Programı


@MAX SyncUp, sisteminizi yada istediğiniz her hangi bir klasörü yerel de yada internet üzerinde bir depolama alanına yedeklemenizi sağlar. Tüm bilgisayar kullanıcılarının en çok korktukları konulardan birisi de önemli verilerini kaybetmektir. Tabii ki bu tip korkuları bertaraf etmek için birçok yazılım ve donanım geliştirilmiştir. İşte bu yazılımlardan biri de @MAX SyncUp  programıdır. program yerel ağ veya internet üzerinden veri senkronizasyonu için kullanışlı bir çok aygıt barındırır. MAX SyncUp programı verilerinizi ister USB disk veya daha geniş kapasiteli taşınabilir cihazlar da dahil olmak bir çok depolama aygıtına yedekleme imkanı vermektedir.

Ayrıca program FTP veya WebDAV sunucuları yada Google Drive, Dropbox gibi bulut depolama alanlarına da otomatik olarak kaydedebilir. MAX SyncUp çeşitli yedekleme çeşitleri ile çalıştırılmasına izin verir. Ayrıca farklı tarihlerde aynı dosyaların sürümlerini tutmak yada silme seçeneklerini de sunmaktadır böylelikle dosyalarınızın tamamını yedeklemenize gerek kalmaz ve gereksiz yere disk alanı meşgul etmez. Bir diğer özellik ise program ile Apple Time Machine tarzı yedeklemelerde oluşturabilirsiniz. Programın özellikleri saymakla bitmeyecek kadar geniş bir başka özelliği ise anında yedekleme özelliği dosya değişikliklerini algılayabilir veri trafiğini ve transfer zamanı azaltarak dosya transferleri sadece değiştirilen kısımlarını yaparak size zaman kazandırır.

Programın ayrıca verilerinizi şifreleyerek verilerinize sizden başkasının ulaşmasını önler ve şifre sahibi olmadan hiçbir şekilde verilerinize ulaşamaz. Programın hızlı veri senkronizasyonu sayesinde depolama aygıtlarına yada bulut alanlarına ücreti ödemek zorunda değilsiniz. MAX SyncUp verilerinizi aynı zamanda yerel ağınızdaki server yada performansı ve disk kapasitesi yüksek olan her hangi bir bilgisayara da yedekleyebilirsiniz. MAX SyncUp programının kullanımı da son derece kolaydır adım adım kurulum sihirbazı tüm yapılandırma işlemi boyunca size kılavuzluk eder. Program bir kaç tıklama ile dosyaları, yedekleme, arşivlerin içeriğine göz atma, hızlı dosya arama gibi özellikleri, akıllı filtre sistemi ve ileri seviye kullanıcılar için birçok güçlü özellikleri de dikkatimizi çekmektedir.

Dosya yedekleme konusunda alternatif bir program olabilecek @MAX SyncUp ile, verilerinizi güvenle yedekleyebilir ve hızlıca yedeklerinize ulaşabilirsiniz.
Available Translations:None
Watch the video for @MAX SyncUp:
Watch the video for @MAX SyncUp:

Read more...
Popular related
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..