mHotspot Android

Log in Sign Up
Language
tr
 

mHotspot Android 2.0From: mHotspot (Freeware)


mHotspot Android 2.0 screenshot

Android cihazlar içim kablosuz hotspot yani kablosuz ağ alanı oluşturma uygulaması

Android Cihazlar İçim Kablosuz Hotspot Oluşturma Uygulaması

Son yıllarda kullanımı iyice artan wifi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya başladı. Fakat her yerde WiFi bulma imkan0ız olamayabiliyor.

Mobil telefon ve tablet üreticileri bu sorunu çözmek için telefonlara yada tabletlere Hotspot özelliğini çoktan yerleştirdiler . Bu programlardan biri de mHotspot uygulamasıdır.

Bu uygulama sayesinde Android telefonunuz ile  sanal bir wifi alanı oluşturarak etrafınızdakiler ile internetinizi paylaşabiliyorsunuz.

Programın en güzel yönlerinden biri kurulum gerektirmemesi böylelikle her zaman örneğin bir usb disk de taşıyabilir ve gerektiğinde hiç bir  kurulum yapmadan herhangi bir pc de kullanabiliyorsunuz, Program 10 farklı kullanıcı kapasitesine sahip , aynı zamanda bu sanal ağ üzerinden network oyunları oynayabiliyorsunuz.

Herhangi bir Ethernet,Yerel ağ, 3G/4G veya kullandığınız wifi bağlantısını anında etrafınızdakilerle paylaşabiliyorsunuz.Programın bir başka özelliği ise sanal ağınızı devamlı kontrol edebilir ve veri trafiğini izleyebilirsiniz tüm bu özellikerinin yanında program tamamı ile ücretsiz.

Android cihazların çoğunda zaten bu uygulama mevcut ancak bu tip programlar daha hızlı ve geniş bir wifi alanı oluşturabiliyor. Kullanım kolaylığı ve üstün özellikleri ile kesinlikle tavsiye edeceğimiz programlardan biri. 


Changes on the new version:
Yeni Tasarım, Bazı cihazlarda çalışmama problemleri giderilmiş, Simge değişmiş.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
1Mobile Market
Android uygulamalarının alternatiflerini bulabileceğiniz vede diğer android uygulamalarının..

Kies Air
Samsung cihazlarınız ile bilgisayarlarınızı bağlayabileceğiniz bir samsung uygulaması.

Facebook Android
Milyarlarca kullanıcıya sahip olan Facebook yine milyarlaca cihaza sahip olan android işletim..