MorphVOX Pro Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 

MorphVOX Pro Mac 1.2.4From: Screaming Bee (Trialware)Ses değiştirme konusunda oldukça yol kat etmiş olan MorphVOX Pro Mac bir çok sesli konuşma programı ile beraber çalışabiliyor. Kadın sesini erkek sesine, Erkek sesini de kadın sesine çevirmede çok çok başarılı bir yazılım.

Mac Ses Değiştirme Programı


MorphVOX Pro Mac,  bir ses değiştirme programıdır.

Neşeli dakikalar geçirebileceğiniz ses ses değişiklik programı ile sesinizi kadın, erkek çocuk, fısıltı, canavar, goblin, robot, cyborg ve  hatta yaşlı sesi bile yapabilirsiniz.

MorphVOX Pro Mac, online chat programları ile de kullanabiliyorsunuz sesli konuşma programları ile görüşürken sesinize istediğiniz ses efektini, verme imkanınız bile var . Bu özelliği ile kendinize çeşitli eğlence imkanları da bulabilirsiniz. Türkçe dil desteği henüz bulunmayan programın en popüler windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın kullanılma alanını oldukça genişletmiş.

Kullanabileceğiniz programlar:

Skype, Ventrilo, Yahoo Messenger,  MSN Messenger,  AIM,  XFire, TeamSpeak, GoogleTalk, iChat, Roger Wilco gibi ve daha birçok program ile tam uyumlu çalışabilir.

Ayrıca program  multimedya uygulamaları Sound Forge, Vegas, ASİT, Audacity, IClone ve daha birçok ses kayıt programı ile de tam uyumlu çalışması kayıtlarınız arasına değişik seslerde eklemenize imkan sunuyor.

Oldukça neşeli bir program olan MorphVOX Pro Mac gelişmiş ve basit olarak iki arayüzü var iki arayüzü de kullanmak oldukça kolay ayrıca yayınlandığı tarih den buyana 500 binin üzerinde indirilme sayısı oldukça yüksek bir başarıya imkan sağlamış. Son yıllarda gelişen mobil teknolojiler ile birlikte hemen hemen bütün online chat programları mobil platformlara taşınmış olsa da halen yüksek sayıda bilgisayar kullanıcısı tarafından kullanılmaktadır.

 MorphVOX Pro Mac ile tüm kullanılabilir çevrimiçi oyunlarda  Warcraft, EVE Online, Second Life, Rings Online Lord, Counter-Strike, Battlefield 2 ve daha birçok online oyunda ki sesinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

MorphVOX Pro Mac programı tüm bu özellikleri ve stabil çalışmasının yanında çok kolay kullanımı ile ses değiştirme programları arasında en iyiler arasına girmeyi başarmış bir yazılım.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Camfrog Video Chat Mac
Camfrog online ses ve video konferans yapabileceğiniz hem MAC hemde Windows versiyonları bulunan..

Openfire Mac
Openfire Mac versiyonu yerel ağ üzerinden mesajlaşma programıdır.

ICQ Mac
Mac Sürümü ile ICQ denemeye değer bir Chat Programı.

Trillian Mac
Trillian Mac sürümü ile bütün sosyal ağ ve anlık mesajlaşma programları tek pencerede ve dolayısı..

Skype Mac
Skype Windows platformuda yayın hayatına başlamış olsada daha sonraki dönemlerde tüm platformlara..

WhatsApp For Mac
WhatsApp Windows Masaüstü sürümünden sonra Mac Bilgisayarlar için olan sürümü de yayımlandı.