Müzik Dinle İndir

Log in Sign Up
Language
tr
 

Müzik Dinle İndir 1.1From: - (Freeware)


Müzik Dinle İndir 1.1 screenshot

Eğlenceli vakit geçirmenin müzik dinlemekten geçtiğini düşünenler için güzel bir müzik dinleme uygulaması.

Android Cihazlar İçin Online Müzik Dinleme Programı


Akıllı Cihazlar artık her yerde elimizin altında ve bütün işlerimizi bu cihazlarla yapıyoruz Müzik Dinle İndir android  uygulaması da bu cihazlarda en çok kullanacağımız uygulamalardan bir aline gelmek üzere. Bu uygulama ile internetin olduğu her yerde müzik ücretsiz müzik dinleyebileceksiniz Google Play üzerinden 1 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça başarılı bir uygulama diyebiliriz.

Peki program nasıl çalışıyor benzerlerinden biraz farklı çalışma düzeni var . Programı indirip kurduktan sonra yapmanız gereken arama butonuna basmak. Sonraki adım da ise çıkan arama kutusuna dinlemek istediğiniz sanatçının adını yada şarkının ismini yazmanız yeterli, 2-3 saniye sonra uygulama arama sonuçlarını ekranınızda sıralıyor. Şarkıları iki şekilde dinleyebilirsiniz çıkan sonuçların her hangi birinin üzerine basılı tuttuğunuzda şarkı otomatik olarak çalmaya başlıyor ve ücretsiz olarak dinleyebiliyorsunuz. İkinci yöntem ise istediğiniz şarkıya bir kere dokunduğunuzda tarayıcınız otomatik olarak açılıyor ve şarkıyı cihazınıza indiriyorsunuz ve indirdikten sonra sürekli olarak şarkıyı cihazınızın hafızasında tutarak internet olmasa da şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

Benzer uygulamalardan farkı bu programda şarkıyı indirebiliyorsunuz da en güçlü rakibi olan Fizy den kendini bu özellikle ayırmıştır diyebiliriz. Bu uygulama sayesinde milyonlarca yerli veya yabancı şarkıyı ücretsiz olarak dinleyebilir yada indirebilirsiniz, Ayrıca programın bir diğer özelliği ise yerli dizileri veya ilahileri de bu uygulama üzerinden izleyebilirsiniz. Gelişimi halen devam eden program sayesinde artık mobil cihazlarınızda müzik dinlemek çok daha kolay bir hale geliyor. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda 12000 üzerinde olumlu not almış.

Android 2.2 işletim sistemi versiyonu ve sonrasında ki bütün android sistemleri ile çalışabiliyor tabii ki programın Türkçe dil desteği olduğunu söylemeden geçmeyelim zaten programın kodlayıcısı da bir Türk yazılımcıdır. Müzik severlere duyurulur.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Candy Crush Saga Android
Android için şeker patlatma oyunu Candy Crush Saga.

Asphalt 8 Airborne Android
Akıllı telefonların da gelişimi ile Gameloft oyunu akıllı telefonlar için tekrardan tasarladı ve..