Paint.NET

Log in Sign Up
Language
tr
 

Paint.NET 4.0.19From: dotPDN (Freeware)Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.


Paint.NET  Resim Düzenleme Programı


Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

Bu programla başlıca JPEG, PNG, GIF, TIFF, ve diğer birçok uzantılı resim dosyalarınızda çeşitli değişiklikler yapabiliyorsunuz. İsterseniz suratınızı,kaşınızı,kolunuzu,bacağınızı,vücut şeklinizi ya da yüksek dosya boyutuna sahip (GİF) fotoğraflar üzerinde zengin ve çok kolay bir içerik ile kolayca değiştirebilme imkanını sizlere sunuyor.

Microsoft Paint'in biraz daha gelişmiş bir versiyonu tarzında olan bu programla transparan ya da seçilen  bölgelerde  karartmalar yapabilir veya resimlerde işaretleme yada resim üzerine yazı yazma gibi çeşitli değişiklikleri yapmanız mümkün. Ayrıca resimlerin Layer lerini de değiştirebilirsiniz Adobe Photoshop programının benzer özelliklerini taşıması programı seçme nedenlerinizden olabilir.

Ayrıca arka plan boyutlarını da değiştirme imkanını sizlere sunan kullanışlı ve güncel bir yazılım olarak dikkatimizi çekmeye devam ediyor.

Windows 7, Windows Vista, Windows XP işletim sistemleri ile senkronize bir şekilde çalıştığından Paint.NET indir son sürüm indir 

Toplamda 10 milyonun üzerinde indirilme sayısı olan paint.NET'in çok başarılı ve içinde kaybolmayacağınız menüleri ile kullanımı kolay ve bir o kadarda işlevi olan bir program olarak tavsiye edebileceğimiz programlar arasına girmeyi başarıyor.

Program oldukça kapsamlı bir resim editleme programıdı ayrıca programın bilgisayarınızda çalışabilmesi için sisteminizde NET Framework 4.5 yüklü olması gerekmektedir.

Program son güncellemesi ile Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemlerini de desteklemektedir son olarak belirtmek istediğimiz ise eğer windows 7 işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız var ise sisteminizde Windows7 SP1 paketide yüklü olması gerekmektedir.
Changes on the new version:
Yeni: Şekil aracı için özel şekiller yükleyebilirsiniz. Yeni: Windows 10 da daha iyi çalışacak şekilde güncellendi. Yeni: 2000 maksimum fırça boyutunu arttırıldı. Yeni: Indirect AS taban etkisi eklentileri soru işareti düğmesi üzerinden erişilebilir yardım metni eklendi. Yeni: Efekt eklentileri artık IPalettes Servisi üzerinden geçerli paleti erişebilirsiniz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..

Inpaint
Düşük maliyetli ancak oldukça güncel ve kullanım kolaylığı ile Inpaint denemeye değer bir resim..