PowerISO

Log in Sign Up
Language
tr
 

PowerISO 6.7From: PowerISO Computing (Trialware)


PowerISO 6.7 screenshot

En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki indirilme oranı ile dünya genelinde iyi bir konumda olduğunu gösteriyor.

Dünyada En Çok Kullanılan ISO Programı


Power iso klasik ama çok etkili bir ISO, DVD, CD ve Blu-Ray -Disk yazdırma programıdır. Eğer tek harekete ile tüm işlemlerinizi halletmek mi istiyorsunuz . İşte size Power iso , PowerISO son sürüm indir ile CD, image, DVD, Iso, Blu-Ray Disk ve BIN dosyalarını sadece sürükle bırak yöntemi ile yazdırmaya başlayabilirsiniz.

Çeşitli hız seçenekleri ile CD ve DVD yazdırabilirsiniz son versiyonunda blu-ray disk problemleri giderilmiş ve daha akıcı bir şekilde yazdırma işlemi yapabiliyorsunuz .

PowerISO nun bir diğer özelliği ise kurulumun ardından kendini bilgisayarınızda bir sanal sürücü olarak gösterebiliyor üstelik 1 değil 3 değil tam 8 farklı sanal sürücüye kadar tanıtma imkanı sunuyor. Bu şekilde birden çok CD/DVD sürücü işlemlerini Image, DVD, ISO, BIN gibi önceden arşivlenmiş program, Film, arşiv dosyalarınız aynı anda kullanmanıza imkan veriyor. Tabii ki bu tip bir özelliği kullanabilmek için bilgisayarınızın da yeterli derecede güçlü donanıma ihtiyaç olabileceğini düşünebilirsiniz.

Ancak program kendini rakiplerinden bu noktada ayırıyor çünkü özgün yapısı sayesinde 8 adede kadar kullanacağınız sanal sürücüler nerede ise bilgisayarınızı hiç kasmıyor. Windows 98 sonrası yayımlanmış olan tüm işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır üstelik programın Türkçe dil desteği de mevcuttur

Hızlı ,karmaşık olmayan arayüzü,tek tık ile yazdırma ve kullanım kolaylığı ayrıca milyonlarca kez indirilme sayısı ile göz dolduran power iso bilgisayarınızda yüklü olamayı hak eden bir CD-DVD programı.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.

Ashampoo Burning Studio Free
Ashampoo dan ücretsiz CD/DVD ve Blu-Ray yazdırma programları.