Super MP3 Download

Log in Sign Up
Language
tr
 

Super MP3 Download 5.1.2.8From: Super MP3 Download (Freeware)10 binlerce MP3 dosyası ile hizmetinizde olan bir MP3 arama ve indirme programı.

Hızlı MP3 Download Programı


Super MP3 download, oldukça geniş bir arşive sahip olan bir mp3 indirme programıdır. Programın sunucularında barındırdığı 100 milyonlarca mp3 dosyasına ulaşma imkanı sağlamaktadır. Arşivinde bulunan tüm mp3 dosyalarını hem isme göre aratabilme hem albüm ismine göre aratabilme hem de Sanatçı veya gurup adına göre aratabilme özellikleri bulunmaktadır. Programın bu sürümü ücretsizdir tabii ki ücretsiz sürümün bir takım dezavantajları bulunmaktadır.

Örneğin kurulum esnasında tool bar eklentileri gelmektedir ancak kurulum yaparken tool bar seçeneklerini çıkartabilirsiniz. Ayrıca programın ücretsiz sürümün de bir takım reklamlar dönmektedir bu reklamları engelleyemiyorsunuz ancak kullanım esnasında size herhangi bir zarar getirmiyor.

Ücretsiz sürümünde ayrıca aynı anda sadece tek dosya indirebiliyorsunuz .  ücretsiz sürüm olduğu için bu ve benzeri özellikleri kullanamıyorsunuz ancak arama seçeneklerine her hangi bir engelleme yok hatta arama esnasında günün en çok indirilen mp3 dosyalarını da liste halinde görebiliyorsunuz.

Genel hatları ile oldukça başarılı ve hızlı bir program indirme sayısında sınır olmadığı için kullanılabilir olarak görüyoruz. Geniş arşivi sayesinde aradığınız hemen hemen tüm şarkıları bulabiliyor oluşunuz bir avantaj olarak görülebilir. Ayrıca Windows 2000 sonrası yayınlanmış olan tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışıyor ve windows 8 desteği de mevcut.

Son bir not programın üreticileri Super MP3 download programından o kadar eminler ki beğenilmediği taktirde 30 gün içerisinde paranızı geri iade edeceklerini beyan ediyorlar. Program denemeye değer memnun kalırsanız programın ücretini ödeyerek tam sürüme geçmeye karar verebilirsiniz.  Not : Super MP3 download bir çok program indirme sitesinden tam not alarak % 100 güvenli olarak ödüllendirilmiştir ve tamamı ile virüs, spy, adware gibi kötü niyetli yazılımlardan tamamı ile temiz olarak adlandırılmaktadır.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Yandex Disk
Yandex Disk, Drop Box benzeri bir programdır .

uTorrent
Ücretsiz bir torrent istemcisi olan uTorrent 30 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça..

Ares Galaxy
Milyonlarca kullanıcısı ile binlerce mp3, dosya ve video paylaşımı yapabilirsiniz.

JDownloader
JDownloaderaçık, kaynaklı bir dosya indirme programıdır java ile yazılmıştır ve tamamen..

Vuze
BitTorrent Protokollerini kullanarak aradığınız her türlü dosyayı bulabileceğiniz halen..

Torrent Monster
Dosya paylaşım programları arasında yerini yavaş yavaş almaya başlayan Torrent Monster sayesinde..