WinRAR Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 

WinRAR Mac 5.30From: RARLAB (Freeware)


WinRAR Mac 5.30 screenshot

Sıklıkla kullanılan dosya sıkıştırma veya sıkıştırılmış dosyaları açma işlemini en iyi yapan programlardan biri. Oldukça uzun bir tarihi olan WinRAR Mac versiyonu ile de oldukça revaç da bir uygulamadır.

En Sık Kullanılan Dosya Sıkıştırma Programı


Winrar Mac versiyonu için de söylenecek çok yorum yok aslında kalitesini yıllar önce kanıtlamış çok kullanışlı bir dosya sıkıştırma programıdır. .

winrar büyük boyuta sahip dosyalaraınızı sıkıştırma işlevini görüyor bunun yanında dosyalarınızı istediğiniz boyutta bölüp parça parça hale getirerek CD lere yada bir DVD ye kaydetmenizi sağlıyor.

Ayrıca dosya parçalama özelliğini tek seferde dosya büyüklüğünden dolayı e mail yolu ile gönderemediğiniz büyük dosyalarınızı bölerek göndermenizi ve tek tık ile böldüğünüz parçaları tek klasörde toplamanıza olanak tanıyor.

Ayrıca winrar ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, Z ve 7-Zip desteği ile dosyalarınızı açıp içeriklerini kopyalamanıza imkan sunuyor .

winrar sıkıştırma programlarının en önde gelenlerinden biridir 15 yılı aşkın sıkıştırma yazılımı tecrübesi sayesinde kullanıcı dostu arayüzü ,mouse sol tuş ile tek tıkla sıkıştırma,yine mouse nin sol tuşu ile dosyaları bölme seçenekleri gibi windows un sağ tuş desteğine entegre olabliyor.

Oldukça basit ve kullanışlı, MAC  işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır, iso desteği sayesinde iso uzantılı arşiv dosyalarınıza müdahale edebilme ve yeniden iso oluşturabilme  gibi özellikleri ile yine göz doldurmaya devam ediyor.

Bütün bu özellikleri göz önüne alındığında sıkıştırma ve arşivleme programlarının başını çeken winrar kesinlikle bilgisayarınızda olması gereken programlar arasında yerini hak ediyor.

Sön güncelleme ile gelenler:  Çeşitli küçük hatalar giderildi NTFS dosya formatında daha gelişmiş güvenlik güncellemeleri yapılmış.

Ayrıca MAC bilgisayarlar için de geliştirilen Winrar sektördeki yerini korumak istiyor ve 20 den fazla dile destek vermeyi de sürdürüyor. Dosya sıkıştırma konusunda sıkıntınız var ise sizde Mac bilgisayarlarınızda winrar ı deneyebilirsiniz memnun kalacağınızı şimdiden söyleyebiliriz.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
Winzip Mac
Mac işletim sistemlerine sahip olan bilgisayarlarda da WinZip kullanılabilir.