WinUtilities Free Edition

Log in Sign Up
Language
tr
 

WinUtilities Free Edition 12.43From: YL Software (Freeware)


WinUtilities Free Edition 12.43 screenshot

Bilgisayarlarınızın performansını arttırmak için bir çok aracı olan program ile bilgisayarınızı optimize ederek en iyi performansı almanızı sağlıyor.

PC Performans Arttırma Programı


 WinUtilities Free Edition, Microsoft Windows için çok fonksiyonlu bir sistem performansı ve optimizasyonu programıdır. Windows yapısı gereği belirli bir süre sonra sisteminizde yavaşlama nerede ise kaçınılmaz bir durumdur, ancak bu durumu tabii ki sadece Windows işletim sistemlerinin yapısına mal etmek çok da doğru olmaz.

Çünkü kullanıcılar windows kurulumundan sonra bilgisayarlarına birçok program yüklerler bu programların bazılarını sürekli kullanır yada işine yaramayan programları siler işte bu durum dan dolayı sistemimizde birçok artık dosya yada kullanılmayan dosya ve ya kayıt defteri kırıntıları kalır. Tüm bu nedenlerden dolayıda sistemimiz büyük oranda bu tip durumlardan dolayı yada sistemimize bulaşan zararlı yazılımlardan da kaynaklanma olasılığı da oldukça yüksektir. PC'nizin performansını güçlendirmek ve güvenliğini artırmak, ayarlarını optimize etmek için  WinUtilities Free Edition kullanılabilir.

Registry Cleaner aracı ile her yüklenen ve kaldıran yazılımların hatalı kayıt defteri girdileri temizleyerek sistemi daha kararlı hale getirir. Programın Registry Optimizer bütünleştirir ve daha sorunsuz ve hızlı bir şekilde tüm sistemin çalışmasını sağlar . Ayrıca WinUtilities Free Edition sabit disklerinizi temizlemek ve optimize etmek  için güçlü araçlar içerir.

Disk Cleaner özelliği ile daha hızlı çalışmasına , karmaşasını ve PC'niz de ki gereksiz dosyaları siler.

DiskDefrag modülü ile sabit sürücünüzü birleştirir daha verimli ve tutarlı bir çalışma sağlar .

WinUtilities Windows Optimizasyon modülü, Windowsun daha hızlı çalışmasını sağlar.

Memory Optimizer ,  sisteminizde gereksiz yada az kullanılan her programı durdurarak belleğinizin düzgün serbest olmasını sağlar. Ayrıca bir başka özelliği ise güvenli dosya silme, geri dönüşüm kutusu parçalama, bakım görevleri planlama ve dosya kurtarma özelliklerini de içerir.

Programın hem Türkçe dil desteği olması kullanım kolaylığı ve Windows 2000 ve sonrasın da ki bütün işletim sistemleri ile de tam uyumlu çalışmaktadır. Sizde işletim sisteminizin yavaşladığını düşünüyorsanız WinUtilities Free Edition u denemenizde fayda var. Not: Tabii ki program ücretsiz sürümü olduğu için birtakım özellikleri engellenmiştir ancak bu engellemelere rağmen benzerlerinden daha fazla özelliği ile dikkatimizi çekiyor.
Available Translations:None
Watch the video for WinUtilities Free Edition:
Watch the video for WinUtilities Free Edition:

Read more...
Popular related
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..