Yandex Navigasyon Android Uygulaması

Log in Sign Up
Language
tr
 
Android Internet & Network Browser Yandex Navigasyon Android Uygulaması

Yandex Navigasyon Android Uygulaması DeğişkenFrom: Yandex (Freeware)


Yandex Navigasyon Android Uygulaması Değişken screenshot

Bu uygulamalardan özellikle İstanbul da kullanılan Yandex Navigasyon uygulamasıdır. GPS cihazları markalarına modellerine vede özelliklerine göre değişken fiyatlar göstermektedir.

Ücretsiz Yandex Navigasyon Uygulaması


Android Yandex navigasyon uygulaması, Günümüzde özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazlardan bir Navigasyon cihazlarıdır. Şehirler o kadar büyüktür ki bir kere gittiğimiz adresi tekrar hatırlamak da bazen zorlanabiliyoruz. Akıllı telefon ve cihazların yaygınlaşmasından üzerlerinde bulunan GPS modülleri sayesinde birçok yazılım firması Android yada iOS veya Windows phone platformlarında çalışabilecek yeni nesil navigasyon uygulamaları geliştirmişlerdir.

Bu uygulamalardan özellikle İstanbul da kullanılan Yandex Navigasyon uygulamasıdır. GPS cihazları markalarına modellerine vede özelliklerine göre değişken fiyatlar göstermektedir. GPS cihazları yanında GPS sektörüne yavaş yavaş GPS uygulamaları da girmektedir. Fakat Android cihazlarda veya diğer işletim sistemlerinde ücretli ücretsiz bir çok navigasyon uygulaması piyasaya sürülmüştür. Bilindiği gibi Rus iştiraki bir yazılım firması olan Yandex ülkemiz dahil olmak üzere 7 ülkede birçok yazılım alanında faaliyet gösteren bir yazılım firmasıdır.

Gerek cep telefonunuz dan gerekse tabletleriniz üzerinden Yandex Navigasyon Android Ugulamasını ücretsiz kullanabilirsiniz . Çözünürlük açısından oldukça yüksek bir orana sahip olan bu uygulama aynı zamanda kullanilabilirlik açısından oldukça kolaylaştırılmış bir ara yüze sahiptir. Yüksek doğruluk oranında çalışan bu uygulama istanul için gerçek zamanlı trafik bilgisi verebilmesi yoldurumunu önceden belirlemenizi ve alternatif yolları kullanabilmenize imkan veriyor ki istanbulda yaşayanlar için bu özellik bulunmaz bir niğmet olabilir .

Uygulama bir hedeften diğer hedefe gitmek için uygun yolu seçmek, iki hedef arasındaki mesafeyi yüksek oranda doğru olarak  tahmin edebiliyor olması gibi net özellikleri uygulama ülkemizdeki kullanımı için kendini diğerlerinden ayırmaktadır. Uygulama aynı zamanda 3D haritalama seçeneği ile yolunuz üzerindeki binaları  3D olarak görebilir ve böylelikle doğruluk oranını hem tahmin edebilir  hemde daha keyifli ve doğru bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. 

Anlık yol durumunu yol üzerinde yaşanan kazalar ve yol durumlarda yandex Navigasyon uygulamasının içerisinde de yer almaktadır. Gitmek istediğiniz yol üzerinde bulunan trafik yoğunluğunu veya yol üzerinde bulunan kazaları rahatlıkla görebilir ona göre rotanızı kendiniz çizebiliyor olmanız uygulamayı çok kullanışlı bir hale sokmuş.

Uygulama indirilip yüklenen kişiler tarafından yorumlanmış, ve Genel uygulamalar arasında en iyilerde yerini almıştır aynı zamanda son gelen güncelleme ile pusula görevini de üstlenmiş olup ayarlardan “ Kuzey Her Zaman Üstte” seçeneği ile açabilirsiniz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Puffin Web Browser Free
Android işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir web tarayıcı uygulaması.

UC Browser
Android telefon ve tabletler için kodlanmış olan ücretsiz ve hızlı bir tarayıcı olan UC Browser..

Kingsoft Office Reader Android
Excel, Word, Power point gibi ofis dosyalarını açabilen güncel bir dosya açma programı.