ePub Reader for Windows

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Eğitim Programları Diğer ePub Reader for Windows

ePub Reader for Windows 5.4Üretici: HAN Software (Ücretsiz Deneme)Epub uzantılı dosyaları okuyabilmek için alternatif programlar bulunmaktadır.

ePub Reader for Windows E-Book Programı


Epub elektronik ortamda bulunan bir kitap formatıdır. Kitap tutkunları için Windows'un geliştirmiş olduğu bu format sayesinde kitap haline getirilmiş PDF dosyalarını mobil cihazlarda kullanabilir ya da boyutu yüksek olan e-book dosyalarınızın boyutunu küçültüp diskinizin performansını arttırabilirsiniz. Epub uzantılı dosyaları okuyabilmek için alternatif programlar bulunmaktadır. Bunların başında Windows'un geliştirmiş olduğu ePub Reader for Windows programı vardır. Ücretsiz elde edebileceğiniz bu program ile ePub uzantılı dosyalarınızı okuyabilir, görüntüleyebilir, yazabilir hatta PDF dosyalarınızı ePub olarak dönüştürmenize yardımcı olur.

ePub Reader for Windows ile ePub dosyalarını görtüntülemek dışında da ePub uzantılı dosyalarınızı PDF dönüştürebilirsiniz. ePub Reader for Windows son sürüm indir ile bilgisayarınızda binlerce kitabı çok küçük boyutlarda saklayabilir okuyabilirsiniz. Kitap okurken boyutlandırma seçenekleri ile nasıl rahat ediyorsanız o şekilde ve boyutta okuma imkanı sağlayın. Kitaplarınızı toplu bir şekilde ya da tek tek arşivleyin ve bunları mobil cihazlarınıza aktarın.

Kullanımı oldukça basittir, kurulum sonrasında ekrana gelecek olan pencereden kitabınızı bilgisayarınızdan seçerek ve size özel ayarlarınızı yaparak istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Evde, işyerinde otobüste, okulda , markette heryerde sorunsuzca hem mobilden hem de PC den ePUB uzantılı dosyalarınızı açmak ya da dönüştürmek istiyorsanız ePub Reader for Windows programını tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Calibre
En çok kullan e-kitap okuma programlarından biri olan Calibre ile bir çok formatta ki e kitap..