Evernote

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Evernote 5.8.13.8152Üretici: Evernote (Ücretsiz)Günlük iş yada özel hayatınızdaki işlerinizi planlayabilmek için çeşitli yerlere not alabileceğiniz güncel ve her platformda çalışabilen not programı.

Çevrim İçi Not ve Paylaşım Programı


Evernote, Dünya çapında ün kazanan ve meşhur olan bir çevrim içi not programıdır. Öncelikle programın ne işe yaradığını ve nerelerde kullanabileceğinizden bahsedelim. Evernote, oluşturduğunuz notları değişik formatlara çevirerek online halde, internet ortamında tutuyor. İnternet ortamına Facebook, twitter gibi sosyal ağlar ile direkt olarak program üstünden paylaşma, cep telefonları, pda, tabletler veya e-posta gibi araçlar ile paylaşılabilme gibi özellikleri vardır. Böylece bu format değişikliğiyle, notlarınıza dilediğiniz formatta dilediğiniz noktadan ulaşma şansına erişiyorsunuz.

Program aslında o kadar bilindik ki dünyaca ünlü gazetelerden New York Times’ın bile “kesinlikle kullanılması gereken uygulamalar” listesine koyduğu bu programıdır şiddetli tavsiye ediyoruz. Ücretli ve ücretsiz olarak iki versiyonu bulunan programın iki versiyonu arasındaki fark ise şöyle: 

Ücretsiz versiyonda aylık 40 MB kullanım hakkınız varken, ücretli versiyonda bu hakkınız aylık 500 MB’ye çıkıyor. Ayrıca ücretli versiyonda daha çok, farklı formatta dosyalarınızı arşivleme şansına erişiyorsunuz. (PDF, word, excel gibi) Evernote’un en güzel özelliklerinden biri de fotoğraflardaki ve taranmış olan dosyalardaki yazıları sorunsuzca okuyabilmesi. Dışarıda ilgi çekici bir şey mi gördünüz? Fotoğrafını çekin, Evernote son sürüm indir ile tarayın ve yazı olarak kaydolsun! Evernote’un çeşitli platformlarda kullanılabilme özelliği de programı çekici yapan noktalardan biri. Programın kullanılabildiği platformlar Windows, Mac, Android ve Blackberry olarak sıralanmakta. Ayrıca çoğu uygulamadan Evernote’a sadece bir tıklamayla içerik aktarmanız mümkün. Bunu twitter’dan bile yapıp istediğiniz içeri aktarabiliyorsunuz.

Şu an dünya üzerinde en popüler programlardan biri olan Evernote sanal dünyada gittikçe yaygınlaşmakta ve kullanıcılara büyük kolaylık sağlamakta. Siz de bu güzide programdan yararlanmak istiyorsanız sitemizden indirip ücretsiz versiyonuna sahip olabilirsiniz. Ayrıca programın yayımladığımız sürümü windows XP ve sonrası ile tam uyumlu çalışmakta üstelik Türkçe dil desteği de mevcuttur diyor ve en çok kullanacağınız yazılımlardan biri olarak listenizde olacağını düşünüyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Visual TimeAnalyzer for time tracking
Visual TimeAnalyzer for time tracking bir bilgisayar kullanım analiz programıdır.

VueMinder Lite
İşlerinizi doğru bir sırada, belirli saatlerde gerçekleştirmek istiyorsanız VueMinder Lite..

Edraw Mind Map
Edraw Mind Map programı bilgisayarınıza kurulduktan sonra; diyagramlar, SWOT analizleri, proje..