Express Scribe Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Express Scribe Mac 5.78Üretici: NCH Software (Ücretsiz)Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz ses kayıt ve yazım uygulaması. Kaydettiğiniz sesleri dinleyerek yazıya dökebileceğiniz güncel ve kullanışlı bir uygulamadır.

Mac için Ses Kayıtlarını Dinleyerek Yazma Programı


Express Scribe Mac profesyonel bir ses kayıt yardımcı programıdır.  Yapılan ses kaydı dosyalarını dinleyerek ve ayak pedalı yardımı metine dökebilirsiniz. Normal şartlarda bu tip bir işlemi ses kayıdı esnasında ayak pedal ile kontrol edilirken Express Scribe Mac programı sayesinde klavyeniz de belirleyebileceğiniz tuşları kullanarak yapabilirsiniz. 

Express Scribe Mac, kayıtlarınızı yerel ağ üzerinden, FTP, Sabit disk, yada e mail yolu ile kayıtlarınız anıda gösterebilir. Express Scribe Mac nin play list özelliği sayesinde kayıtlarınızı ses veya görüntü olabilir bu kayıtların kontrolünü bir ayak pedalı ile kontrol ederken bu arada kalavye yi kullanarak ses yada görüntü dosyalarınızda dinleyerek yada görerek tam senktronize yazılar ekleyebilirsiniz.

Aslında Mütercim tercümanların kullanabileceği çok güzel ve kullanışlı bir program olabilir yada filim alt yazısı hazırlayanlar için de çok kullanışlı bir yazılım olabilir. Program Mac işletim sistemlerine uygun versiyonları ile kullanıma hazır. Özellikle gazeteci yada yazarların rahatlıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Ücretsiz versiyonu WAV, MP3, WMA, AIF ve DCT formatlarını desteklemektedir.

DSSiSD2 ,MVF ve video dosyaları için programı satın almanız gerekmektedir. Express Scribe Mac Pro versiyonunda daha fazla özellik mevcut ancak ücretsiz sürümünde neler yapabileceğinizi görerek pro versiyonunu satın alabilirsiniz.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Bazı ufak hatalar giderilmiş.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Ableton Live Mac
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Audacity Mac
Mac için Audacity ücretsiz bir ses kayıt ve düzenleme programıdır.

Virtual DJ Mac
Mac işletim sistemleri için de bir sürümü bulunan Virtual DJ ile profesyonel kayıtlar..