EZ CD Audio Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

EZ CD Audio Converter 7.0.5Üretici: Poikosoft (Ücretsiz Deneme)300 den fazla ses dosya türünü kendi aralarında rahatlıkla dönüştürebilen güncel ve kullanışlı bir ses format dönüştürme programı.

Ses Dosyalarını Dönüştüren ve CD/DVD Oluşturan Program


EZ CD Audio Converter çok güçlü ve stabil yapıya sahip bir ses convert ve CD yazma programıdır.

Bildiğiniz gibi mp3 ses sıkıştırma formatı dünyada en çok kullanılan ve dolayısı ile en yaygın sıkıştılımış halde oynatılabilen yapıya sahip ses dosyası türüdür. 1998 lerden buyana kullanılan bu ses formatı sayesinde bir CD ye ses kalitesine ve dosya uzunluğuna göre değişim gösterse de 300 adet civarı bir DVD ye ise en az 1000 adet mp3 müzik dosyası yazdırılabilmektedir.

Hal böyle olunca diğer ses formatlarını bu kadar yaygın olarak kullanılan bir ses formatına dönüştürmek gerekti çünkü bu şekilde arşivimiz hem az yer tutmakta hem de ses kalitesinden de ödün verilmemekte.

Dolayısı ile yazılım firmaları bir çok yazılım geliştirerek kendi markalarını yaratmaya çalıştılar.Bu yazılımlardan biride EZ CD Audio Converter program o kadar başarılı oldu ki kısa sürede 20 milyonun üzerinde indirilme oranına sahip oldu .

Hemen hemen tüm ses formatlarını kendi aralarında dönüştürebilme özelliğine sahip , Programın en büyük özelliği ise Audio CD lerini Ripleyebilmesi ve bu sayede hem ses dosyalarında değişiklik yapmanıza imkan veriyor hem de ses dosyalarını istediğiniz formata dönüştürebiliyorsunuz.

Programın en buyuk özelliği ise isimsiz şarkılarıetikteleye biliyorsunuz şarkı adını ve sanatçı isimlerini ekleyebiliyorsunuz bu işlemi  hem audio formatında hemde diğer formatlarda yapabiliyorsunuz böylelikle CD çalar yada mp3 cd çalar cihazlarda şarkı bilgilerini görebiliyorsunuz.

Tüm bunları yapması yanında EZ CD Audio Converter aynı zamanda düzenlediğiniz ses dosyalarını yazdırmak için herhangi bir programa da ihtiyacınız yok tüm yazma işlemlerini yine bu program üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sonuç olarak oldukça başarılı ve kullanım kolaylığı tanıyan sadeleştirilmiş arayüzü ile CD meraklılarına tavsiye ederiz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..