Facebook Chat IM

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Facebook Chat IM 1.1Üretici: Facebook Chat IM (Ücretsiz)4 milyarın üzerinde üyesi bulunan facebook son yıllarda chat ile ilgili yeni eklentiler getirsede chat uygulamalarına alternatifler de yok değil.

Facebook Sohbet Programı


Facebook Chat IM sayesinde Facebook'taki arkadaşlarınızla sohbet edebileceksiniz. Son 5-6 yıla bakıldığında facebook gibi sosyal paylaşım sitelerine gösterilen ilginin kat be kat arttığı görülmektedir. Artık insanlar Facebook, Twitter gibi ortamlar üzerinden arkadaşları ile iletişime geçebiliyor, takipçilerine ise çeşitli paylaşımlar yapabiliyor.

Çeşitli sosyal medya uygulamaları sayesinde Facebook gibi sitelerdeki arkadaşlarınızla daha hızlı bir biçimde iletişim kurabilirsiniz. Bu tür uygulamalar, son derece pratik olmalarının yanı sıra küçük boyutlu ve basit tasarımlı olmaları gibi özellikleri sayesinde kullanıcılarının yükünü azaltmaktadır.

Facebook Chat IM, son dönemlerin Facebook sohbet yazılımları arasında bir hayli popülerdir. Dünya çapındaki yüz binlerce Facebook kullanıcısının tercih ettiği bu program sayesinde, masaüstünüzden sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplarınızı yönetebileceksiniz.

Facebook Chat IM'in en büyük avantajı basit ve kullanışlı olmasıdır. Herhangi bir güvenlik riski teşkil etmeyen  bu programdan çok memnun kalacaksınız. Facebook Chat IM'i ister evinizdeki bilgisayarınızda, ister ofis bilgisayarınıza isterseniz de okulda kullandığınız bilgisayara kurup, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Program, bant genişliğinizi hiçbir şekilde zorlamaz. Yani, başka bir deyişle, Facebook Chat IM'i kullanırken dilediğiniz gibi video izleyebilir, internette sörf yapabilirsiniz.

Facebook Chat IM'i tüm Windows sürümlerinde kullanabilirsiniz. 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan bu program, ücretsiz olmasıyla birlikte, içerisinde Türkçe dil seçeneği de bulunmaktadır. Facebook Chat IM son sürüm indirerek hemen kullanmaya başlayın.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Facebook @Desktop
Ücretsiz bir masaüstü facebook chat programı olan bu yazılım sayesinde web sayfası açmadan..

Facebook Chat DeskTop
Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

Free Instagram Downloader
Free Instagram Downloader, instagram üzerinde bir resim indirme programıdır.

Upload Rabbit for Facebook
Upload Rabbit for Facebook süper bir facebook yükleyici programıdır.

TwInbox
MS Outlook programına eklenebilen Twitter eklentisi, Bu eklenti ile istediğiniz anda Twitter..

Windows Live Messenger 2012
Microsoft kullanıcılarını Skype ye taşımış olsa da halen en çok indirilen programlar arasındadır.