Warning: curl_exec() has been disabled for security reasons in /home/alindir/public_html/sources/misc/classes2.php on line 481
Facebook @Desktop Son Sürüm İndir - Facebook için Masaüstü Programı - Alindir

Facebook @Desktop

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Facebook @Desktop 3.2Üretici: Olcinium (Ücretsiz)Ücretsiz bir masaüstü facebook chat programı olan bu yazılım sayesinde web sayfası açmadan facebook daki çevrim içi arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz.

Facebook İçin Masaüstü Uygulaması


Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

işte size aradığınız program Facebook @Desktop  programı ile facebook sayfanızı açmanıza gerek yok istediğiniz arkadaşınızla Facebook yazılı chat yapabilirsiniz. bildiğiniz gibi Facebook son zamanlarda sık sık arayüz değişikliğine gidiyor e tabi buda kullanıcıların kafasında karışıklığa neden oluyor ve sade bir sohbet etme anlayışını sıkıntıya sokmakta.

İşte bu nokta da Facebook @Desktop rahatlıkla kullanabilirsiniz program sayesinde artık facebook hesabınıza tarayıcınız üzerinden girmenize gerek kalmadan sadece arkadaşlarınız ile mesajlaşabilime imkanına sahip olacaksınız. Dolayısı ile Facebook un karmaşasından da kurtulmuş olarak rahat rahat sohbet edebiliyorsunuz.

Programın şu an için Türkçe sürümü bulunmamakta ancak kullanım kolaylığı ve Facebook bilgisi sayesinde Türkçe lisan desteğine şu an için gerek olduğunu düşünmüyoruz. En azından bir sonraki sürüm de Türkçe dil desteğinin olacağını düşünüyoruz. Zira chat programlarını dünyada en çok kullanan milletlerden biri olduğumuz düşünülür ise yayımcı firma Olcinium bu eksikliği giderecektir diye düşünüyoruz.

Windows 2000 den sonraki tüm işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmakta ayrıca son windows işletim sistemi olan windows 8 i de desteklemekte . Program genel hatları ile oldukça hoş ve kullanışlı facebook ortamından sıkılanlar ve daha kolay mesajlaşma yolları arayanlar için alternatif bir deneyim olarak kullanılabilir.

Bütün bu özellikleri ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında çevrim içi sohbet meraklılarına tavsiye edebileceğimiz hoş bir program .


Not: Microsoft .NET Framework 4.0 gerektirir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Facebook Chat DeskTop
Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

Free Instagram Downloader
Free Instagram Downloader, instagram üzerinde bir resim indirme programıdır.

Upload Rabbit for Facebook
Upload Rabbit for Facebook süper bir facebook yükleyici programıdır.

Facebook Chat IM
4 milyarın üzerinde üyesi bulunan facebook son yıllarda chat ile ilgili yeni eklentiler getirsede..

TwInbox
MS Outlook programına eklenebilen Twitter eklentisi, Bu eklenti ile istediğiniz anda Twitter..

Windows Live Messenger 2012
Microsoft kullanıcılarını Skype ye taşımış olsa da halen en çok indirilen programlar arasındadır.