FileZilla Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FileZilla Mac 3.14.1Üretici: FileZilla (Ücretsiz)


FileZilla Mac 3.14.1 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemlerinde çalışabilen bir FTP istemci programı olarak oldukça kullanışlı hızlı ve çok fonksiyonlu bir yazılım olarak denenebilir.

FileZilla Mac Sürümü il Karşınızda


FileZilla Mac, Windows versiyonu gibi sürekli güncellenen; çok kullanışlı ve çok kullanılan bir FTP programıdır. 

Dosya Transfer Protokolü üzerinden web sayfalarına yada internet üzerinden erişim sağlayabildiğiniz disk alanlarına dosya yüklemek için kullanılır.

Tek pencerede programın birçok işlemini kullanabilimenizden dolayı değişik pencerelerde dolaşma gereksinimi ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Ayrıca dosya transfer hızını ister seniz limitli isterseniz limitsiz olarak kullanma imkanına sahipsiniz. Programın bir başka özelliği ise dosya izinleri kısmı çok basit olarak düşünülmüş ve sadece sağ klik ile dosya izinlerini değiştirebiliyorsunuz .

Son olarak programın hızlı bağlan özelliği sayesinde bağlantı yaptığınız FTP adreslerini hafızasında tutabiliyor ve siz sadece şifrenizi girerek istediğiniz dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz. FileZilla Mac sürümünü indirip direkt olarak sunucularımızdan ulaşabilirsiniz

Program basit ve kullanışlı ara yüzü ile gerçekten kullanımı kolay , bağlantı kalitesi ve dosya transfer hızı da oldukça yüksek WEB masterler için oldukça faydalı bir program olarak tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri.

Özellikle Mac sürümünde kullanım kolaylığını dahada farkedeceksiniz. Programın bir diğer özelliği ise güvenlik protokollerini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz ve sayfanızda yada sunucunuzda atrı olarak güvenlik elde edebiliyorsunuz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Cute FTP Mac
Cute FTP Mac dünya genelinde kullanılan en eski FTP protokolu üzerinde dosya transfer..

WebDrive Mac
Programın mac versiyonu ile de FTP üzerinde ayrılmış olan alana ulaşabilir dosya indirebilir yada..