FileZilla

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FileZilla 3.28.0Üretici: FileZilla (Ücretsiz)


FileZilla 3.28.0 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz ve çok fonksiyonlu bir FTP programı. FileZilla açık kaynaklı FTP programlarının en kullanışlı ve en güvenlilerinden biri olarak kullanılması kesinlikle tavsiye edebileceğimiz bir FTP programıdır.

En Popüler FTP Programlarından Biri


FileZilla devamlı güncellenen çok kullanışlı ve çok kullanılan bir FTP programıdır. File Transfer Protokolü üzerinden internet sayfalarına yada internet üzerinden erişim sağlayabildiğiniz disk alanlarına dosya yüklemek için kullanılır.

Program oldukça kullanışlı tek ekran üzerinden hem yükleme yapacağınız yerin içeriğini hem yükleme yapacağınız dosyanın bulunduğu yeri hem dosya yükleme durumlarını görebiliyor hemde dosyaları indireceğiniz yeri seçe biliyorsunuz.

Bu özelliği sayesinde değişik pencerelerde dolaşma gereksinimi ortadan kaldırmış oluyorsunuz ayrıca dosya transfer hızını ister seniz limitli isterseniz limitsiz olarak kullanma imkanına sahipsiniz. Programın bir başka özelliği ise dosya izinleri kısmı çok basit olarak düşünülmüş ve sadece sağ klik ile dosya izinlerini değiştirebiliyorsunuz .

Ayrıca FTP uyumlu notepad uygulamaları ile entegreli çalışabiliyor dosyayı bilgisayarınıza yüklemeden dosya üzerinde değişikliği yapıp direkt olarak kayıt edebiliyorsunuz.

Son olarak programın hızlı bağlan özelliği sayesinde bağlantı yaptığınız FTP adreslerini hafızasında tutabiliyor ve siz sadece şifrenizi girerek istediğiniz dosyalarınıza ulaşabiliyorsunuz. FileZilla yı indir i direkt olarak sunucularımızdan ulaşabilirsiniz

Program basit ve kullanışlı ara yüzü ile gerçekten kullanımı kolay , bağlantı kalitesi ve dosya transfer hızı da oldukça yüksek WEB masterler için oldukça faydalı bir program olarak tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
WinSCP  Ekran Görüntüsü WinSCP
Milyonlarca kez indirilme oranı ile dünya çağında sıklıkla kullanılan açık kaynaklı ücretsiz bir..

FlashFXP
Güncel ve kullanımı kolay bir FTP programı.

Cute FTP
Dünya genelinde kullanılan en eski ve en yaygın FTP protokolu üzerinde dosya transfer programıdır.

Core FTP LE
Alternatif bir FTP programı, bir çok farklı ve güçlü özelliği ile Core FTP LE denemeye değer bir..

WebDrive
Şirket içi dosya paylaşım alanı olarak kullanılabilecek güncel ve etkili bir FTP istemci programı.

SmartFTP
Çoklu dosya transferi yada note pad desteği gibi güncel özelliklere sahip hızlı ve kullanışlı bir..