FL Studio

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FL Studio 12.5.1.5Üretici: Image Line Software (Deneme Yazılımı)Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir ses kayıt programı.

Çok Kullanışlı Bir Ses Kayıt ve Düzenleme Programı


FL Studio ses kaydı ve ses düzenleme konusunda uzun yılların getirdiği tecrübe ile alanında ilk sıralarda yerini almış bir ses kaydı ve düzenleme programıdır.

Program sayesinde profesyonel stüdyoları aratmayacak kalitede ses kayıtları yapabileceğiniz özelliklerini masanızın üzerine taşıyabilirsiniz. Yılların getirmiş olduğu ses kayıt bilgi ve birikimini yazılım ile birleştirmeyi ve bu birleştirmenin uyumlu bir şekilde çalışabilmesini sağlamış nadir programlardan biridir.

FL Studio son sürüm indir ve kur işlemini gerçekleştirdikten sonra program sayesinde gerçek müzik kayıtlarınızı yapabilirsiniz , programa entegre edilmiş olan çok çeşitli müzik aletleri ile canlı kayıtlarınız esnasında değişik sesleri ekleyebilir. Aynı zaman da bir veya birden çok ses kaynağını kayıtlarınıza dahil edebilirsiniz  , kayıt esnasında bir nevi Ritim Box olarak kullanabilir siz müzik yaparken programda istediğiniz şekilde ritim tutabiliriyor. İsterseniz müzikleri kaydederken hem yeni remixler çıkarabilir hemde bu remixleri aynı anda Mp3 yada Wav formatın da kaydedebilirsiniz. Program Wav, Ogg, MP3, WavPack, Rex, Aiff ve daha birçok ses formatnı desteklemekte.

Program ayrıca DJ ler için de oldukça kullanışlı olabilir video oynatabilme özelliği , otomatik mix özelliği ve geçiş efekleri gibi özellikleri ile hem işlerini daha kolay yapabilir hemde müzik listelerini kolaylıkla yönetebilirler. Son olarak oldukça geniş ve düzenli bir grafik ara yüze sahip olan program sayesinde ses dalgalarını grafik  ekranı üzerinden takip ederek kayıtlarınızdaki alt ses yada ön ses şiddetini rahatlıkla ayarlayarak istenmeyen abartı seslere neden olmayan kayıtlar çıkarabileceksiniz.


Müzik kayıt işleri ile uğraşan arkadaşlara tavsiye edilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle FL Studio:
Video İzle FL Studio:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..

DJ Music Mixer
Rakipleri arasından sıyrılmayı başaran DJ programı çok fazla güncellemesi olmayan ama halen..