Folder Lock

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Folder Lock 7.6.8Üretici: NewSoftwares (Deneme Yazılımı)


Folder Lock 7.6.8 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarlarımızda yada sanal ortamda güvenlik ve gizlilik git gide önemini arttırırken Folder Lock gibi şifreleme ve saklama programları önemini arttırmakta.

Her Türlü Dosyayı veya Klasörü Şifreleyebilen Mükemmel Bir Program


Folder Lock mükemmel bir dosya kilitleme ve gizleme programı.

Folder Lock ile tam anlamı ile bir dosya, klasör, USB, Disk, DVD, CD veya taşınabilir her türlü diski koruma, kilitleme veya gizleme programı olarak tasarlanmış. Programın basit kullanımı ve kurulum gerektirmeyen yapısı ile her türlü depolama aygıtında kullanılmasına imkan sağlıyor.

Program sayesinde kilitlediğiniz, gizlediğiniz yada şifrelediğiniz her hangi bir dosya yada klasörü belirlenen şifre girilmeden ne silebilir, ne adını değiştirebilir ,ne de taşıyabilirsiniz. program windows yada dos ortamında çalışabiliyor olması  programın kopyalandığı diske format atmaya çalışsanız bile programın şifresi girilmeden bu işlemi yapmanıza dahi izin vermeyecek şekilde yazılması dosya güvenliğinin ne kadar üst seviyede tutulduğunun bir göstergesi olarak görülebilir.

Programın Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, ve çoklu dosya ve klasör şifreleme özelliği,otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, dosya parçalama, 256-bit Blowfish şifrelemesi ve Windows Gezgini menü desteği gibi daha birçok özellik bulunuyor. Tüm bu özelliklerinin yanında programın kullanımı da çok basit olması öne çıkan özelliklerinden biri, Ayrıca program ile bilgisayarları da şifreleyebiliyor olmanız ayrı bir güzelliği .

Son olarak Folder Lock u indirip ,  şifrelenmiş dosya ve belgelerinizi çevrim içi yedekleyebiliyor tüm bu güzel özellikleri ve basit arayüzü ile güvenliğe önem verenler için kesinlikle kullanılması gereken bir program olarak listemizde yerini alabiliyor.

Not: Programın kurulumu esnasında belirlediğiniz şifreyi unutmamalısınız hem şifrelediğiniz programları yada dosyalarda bu şifreyi kullanacaksınız hemde programı bilgisayarınızdan kaldırmak için bu şifreye ihtiyacınız olacaktır.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Password Cracker
Kayıp yada hatırlamadığınız şifreli dosyalarınız mi var?

PasswordBox.com Free Password Manager
Şifre Yönetme Eklentisi tüm internet tarayıcılara eklenebilen güncel bir şifre yönetme eklentisi.

RoboForm
Google Chrome, Mozilla firefox ve Opera gibi güncel web tarayıcıları ile uyumlu çalışa bilen..

Asterisk Logger  Ekran Görüntüsü Asterisk Logger
Yıldızlı şifreli programı indir.

WirelessKeyView
Network şifrenizi bir kere girin ve unuttuğunuz anda WirelessKeyView devreye girerek şifrenizi..

Kaspersky Password Manager
Kaspersky'dan şifre saklama ve yönetme programı.