FormatFactory

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FormatFactory 3.9.5Üretici: Free Time (Ücretsiz)Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format değiştirme ve rippleme programıdır.

Çok Yönlü Video, Resim ve Ses Dönüştürücü Program


İşte size 3 ü bir arada çözüm tek program ile video ,ses ve resim dönüştürebiliyorsunuz. FormatFactory için piyasada ki format dönüştürücü programlar arasındaki en başarılı olanıdır desek sanırım hiçte yanılmış olmayız.

Birçok program sadece ses dosyalarını yada sadece resim dosyalarını veya sadece video dosyalarını kendi aralarında dönüştürebilirken FormatFactory son sürüm indir tüm bu medya dosyalarını dönüştürebiliyor üstünü sütlük DVD dosylarını da Rippleye biliyor.

Genel özelliklerinden bahsetmek gerekir ise:

Video: Formatı olarak SWF, MP4, 3GP, MPG, FLV, AVI, WMV türünde ve daha birçok  farklı uzantılı video formatları kendi aralarında dönüştürebiliyor.

Ses: Formatı olarak WMA, MP3, AMR, OGG, AAC,WAV türünde ve daha birçok farklı uzantılı ses dosyalarını kendi aralarında dönüştürebiliyor .

Resim: Formatı olarak BMP, ICO, PNG, TIF, GIF, TGA, JPG türünde ve daha birçok farklı uzantılı resim dosyalarını kendi içerisinde kolaylıkla dönüştürebiliyor.

Ek Özellikler olarak : DVD dosyalarını Video dosyalarına Rippleye biliyor, Müzik CD lerini istediğiniz formata direkt olarak çevirebiliyor. Tüm video dosyalarını iPod, PSP BlackBarry, iphone gibi mobil  için aygıtların oynatabileceği formatlara dönüştürebiliyor.

Son olarak yukarıdaki tüm bu özelliklerinin yanında hasar görmüş video ,resim veya müzik dosyalarının tümünü onarabilme özelliği  ayrıca  Resim, Video ve Ses dosyalarının boyutlarını yeniden düzenleyebiliyorsunuz  ki bu birçok programda olmayan bir özelliktrir.

Yaptığımız inceleme sonucunda FormatFactor tüm bu özelliklerini yüksek başarı ve çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyor ve gerçekten de format fabrikası adını sonuna kadar hak ettiğini bizlere kanıtladı.

Bize göre program o kadar güzel tasarlanmış ki ileri seviyede kullanıcıların çok başarılı bir yardımcısı ,Sadeleştirilmiş görsel arayüzü ile yeni başlayan kullanıcıların için hem istediklerini yapma imkanı hemde neyi nasıl yapabileceklerinin yolunu gösteren öğretici bir program niteliğini taşıdığına inanıyoruz.

Son olarak tüm bu özellikleri yanı sıra Program Türkçe Dahil 60 farklı dil desteği ile rakiplerini uzak ara geride bırakıyor.

Medya dosyaları ile ilgilenen kullanıcılara bu programı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
3GP özelliklerinde ki ufak tefek eksiklikler giderildi ICO profilleri eklenmiş yeni JPG kalite opsiyonları eklenmiş

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

ConvertXtoDVD
ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir..

EZ CD Audio Converter
300 den fazla ses dosya türünü kendi aralarında rahatlıkla dönüştürebilen güncel ve kullanışlı bir..