Free Audio Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Audio Converter 5.0.98.712Üretici: DVDVideoSoft (Ücretsiz)Free Audio Converter programı ses dosyalarının birbirleri arasında dönüşümlerinde size kolaylık sağlayacaktır.

Free Audio Converter Ses Dönüştürme Programı


Dijital teknolojisinin gelişmesiyle beraber müzik sektörü düşüş yaşamıştır. Artık kasetlerin yerini her daim bizimle olan internet almıştır. Fakat müzikleri dinleyebilmek için mp3 oynatıcıları tasarlansada ya kalitesini düşürmüş ya da bazı ses dosyalarının türlerini desteklememiştir. Ücretsiz elde edebileceğiniz Free Audio Converter programı ses dosyalarının birbirleri arasında dönüşümlerinde size kolaylık sağlayacaktır. Bu sayede istediğiniz ses dosyasını istediğiniz ses oynatıcısında dinleyebileceksiniz. Gelişmiş alt yapısı sayesinde aac, ac3, aiff, ape, flac, m4a, m4b, mka, mp3, ogg, ra, ram, tta, wav, wma gibi bir çok ses dosyaları arasında dönüşümleri gerçekleştirmektedir.

Free Audio Converter programı ile isterseniz tek tek ses dosyalarının uzantılarını dönüştürebilir ya da toplu seçim özelliği ile aynı anda birden fazla ses dosyasını dönüştürebilirsiniz. Her bir ses dosyası için ayar hafızası tutabiliyor bu sayede program çalışırken ayarları otomatik alabilirsiniz. Diğer yazılımlar gibi kesinlikle reklam içermez, güvenlidir ve ücretsizdir.

Free Audio Converter ücretsiz programı ile ses dosyalarının dönüştürme işleminden sonra kalite ayarlarını , fps ( hız ) ayarlarını , kanal çıkışını v.b. ayarlamaları yapabilirsiniz. Ayrıca her bir dönüştürmenin kendine özel ayarlama dosyası bulunmaktadır. Müzik sektörü ile ilgilenenlerin ya da müzik dinlerken ses dosyalarının uzantıları ile ilgili sorun yaşayanların ücretsiz elde edebileceği bir programdır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
AV Voice Changer Software  Ekran Görüntüsü AV Voice Changer Software
AV Voice Changer Software bir ses değiştirme programıdır.

K-Lite Codec Pack Full
Video formatlarının çeşitlenmesi ile beraber formatların ihtiyaç duyduğu codecler de artış..

Ashampoo Music Studio
Ses formatı dönüştürme programları arasında oldukça başarılı bir yere sahip olan Ashampoo Music..

Windows Essentials Media Codec Pack
Windows için video ve ses kodek programı.

K-Lite Mega Codec Pack
En çok kullanılan video kodek programlarından biri olan K-Lite Mega Codec Pack ile hemen hemen..