Free Instagram Downloader

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Instagram Downloader 2.3.0Üretici: iWesoft (Ücretsiz)Free Instagram Downloader, instagram üzerinde bir resim indirme programıdır.

Instagram İçin  Resim Yükleme Uygulaması


Free instagram Downloader, instagram üzerinde bir resim indirme programıdır.

Günümüzde sosyal ağların gelişmesi ile artık her yerde sosyal ağlara ulaşabiliyoruz aynı zamanda mobil cihazların gelişimi hızla gelişmesi ve dolayısı ile ucuzlamasından dolayı her yerde resim paylaşabiliyoruz.

Program çok başarılı instagram hesabınıza program üzerinden giriyorsunuz ve instagram hesabınızda gezinirken istediğiniz videoları da gördüğünüz fotoğrafları tek tık ile indiriyorsunuz.

Programın güzel yönlerinden biri resimleri ister tek tek indirebiliyorsunuz isterseniz tümünü birden indirebiliyorsunuz seçim size kalmış. Kullanımı oldukça kolay ve başarılı bir arayüzü ile dikkatimizi çekmekte. Windows 2000 ve sonrası yayımlanmış olan bütün Microsoft işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışmakta.

Bu özellikleri ile kullanım yelpazesini oldukça arttırmış ayrıca hesabınızdaki fotoğraflarınızı yedeklemeniz için bir neden olabilir. Hesabınızın silinmesi yada çalınması durumunda oldukça yararlı olabilir.

Basit kullanışlı ve kolay arayüzü ile instagram Download son sürüm indir  instagram kullanıcılarının tam aradığı program olabilir.

Program Türkçe Dil desteğine Sahip olması tercih nedenleriniz arasında olabilir, ki bu tip progrmalarda Türkçe dil desteğini bulma konusunda sıkıntılar çekiliyor neyse ki bu programda bu sorunumuz ortadan kaldırılmış.

Ayrıca programın windows işletim sistemine de nerede ise tam olarak destek verilmiş Windows XP ve sonrası yayımlanmış olan Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması da göz dolduran özellikleri arasında diyebiliriz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Facebook @Desktop
Ücretsiz bir masaüstü facebook chat programı olan bu yazılım sayesinde web sayfası açmadan..

Facebook Chat DeskTop
Facebook kullanıyorsunuz fakat sayfaya girmeden arkadaşlarınızla sohbet etmek mi istiyorsunuz .?

Upload Rabbit for Facebook
Upload Rabbit for Facebook süper bir facebook yükleyici programıdır.

Facebook Chat IM
4 milyarın üzerinde üyesi bulunan facebook son yıllarda chat ile ilgili yeni eklentiler getirsede..

TwInbox
MS Outlook programına eklenebilen Twitter eklentisi, Bu eklenti ile istediğiniz anda Twitter..

Windows Live Messenger 2012
Microsoft kullanıcılarını Skype ye taşımış olsa da halen en çok indirilen programlar arasındadır.