Free Keylogger Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Keylogger Pro 1.0Üretici: Free Keylogger Pro (Ücretsiz)Bilgisayarınızdaki sizden habersiz yapılan işlemleri takip etmek için kullanabileceğiniz güncel bir klavye takip programıdır. Program ile bilgisayarınızdaki tüm işlemleri artık takip edebileceksiniz.

Klavye Loglarını Kayıt eden Program


Free KeyloggerPro, kullanımı kolay oldukça kapsamlı bir klavye girdileri kayıt programıdır. Program sayesinde bilgisayarınızda yapılan tüm çalışmaları rahatlıkla takip edebileceğiniz güncel ve çok kullanışlı yapısı sayesinde artık kontrol sizde olacak.

Programı indirdikten sonra bilgisayarınızın tam tabiri ile arka planında sessizce çalışan ve tespiti nerede ise imkansız bir yapıya sahiptir. Belirleyeceğiniz tuş kombinasyonu girilmediği sürece programın ara yüzü ekranda belirmez ve çalıştığı fark edilemez.

Free Keylogger Pro sayesinde günlük yada haftalık raporlar alabilirsiniz, raporları bilgisayarınızda belirlediğiniz her hangi bir klasör altında gizli olarak tutar ve belirlediğiniz tuş kombinasyonunu girmeden ne programı nede raporlar daima gizli kalır ve kim bilgisayarınızda ne yapmış hangi sitelere girmiş hatta kiminle ne konuşmuş hepsini tek tek kayıt altına alır.

Tabii bu kayıtları sadece klavyeden girildiği taktirde tutabilirsiniz , ekran klavyesi kayıtlarını maalesef tutamamaktadır. Genel hatları ile oldukça kullanışlı ve en çok kullanılan klavye kayıt programlarından olan Free Keylogger Pro gizem meraklılarına tavsiye edilebilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Spotflux
İnternette erişemediğiniz siteler mi var ?

PC Agent
Bilgisayar ajanı yani bilgisayarınızda yapılan bütün işlemleri kayıt eden ve sizin belirlediğiniz..

Anti-Porn parental controls
Cinsel ve kötü amaçlı içeriklere sahip olan siteleri engelleyen güncel bir yazılım.

Child Control
Child Control 2015 sayesinde artık çocuklarınızın interneti yada bilgisayarı ne kadar kullanması..

Kidlogger
Ebeveyn kontrol ve personel takip programı olarak kullanabileceğiniz Kidlogger.

AdFender
Splash ve Popup reklamları önleyen güncel programlardan biri olan AdFender windows 10 uyumu ile..