Free PDF to JPG

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Free PDF to JPG 1.0 Ekran Görüntüsü

Free PDF to JPG 1.0Üretici: Free PDF Solutions (Ücretsiz)


Free PDF to JPG 1.0 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz elde edebileceğiniz Free PDF to JPG programı sayesinde PDF dosyalarınızı JPG formatında resimlere dönüştürebilir, bu sayede de JPG resim formatını destekleyen tüm cihazlarınızda okuyabilirsiniz.

Free PDF to JPG Programı


PDF dosyalarını okuyabilmek için birçok program mevcuttur. Fakat yinede PDF dosyalarını okuyabilmeniz için o programların bilgisayarınızda ya da mobil cihazlarınızda yüklü olması gerekmektedir. PDF dosyalarınızda bulunan bilgileri okuyabilmek özellikle mobil cihazlarınızın desteklemediği durumlarda işkenceye dönüşebiliyor. Ücretsiz elde edebileceğiniz Free PDF to JPG programı sayesinde PDF dosyalarınızı JPG formatında resimlere dönüştürebilir, bu sayede de JPG resim formatını destekleyen tüm cihazlarınızda okuyabilirsiniz. İstediğiniz PDF dosyalarını tek tek ya da toplu bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

Aynı olayın tersini yapmak istediğinizi düşünelim. JPG veya diğer resim dosya türlerini PDF dosyasına dönüştürmek mümkündür. Free PDF to JPG programını ilk açtığınızda karşınıza karmaşık bir görüntü gelmeyecektir. Free PDF to JPG ile PDF dosyalarınızı JPG resim formatına dönüştürmek için gerekli tüm seçenekler sğa blokta bulunmaktadır. Temel kullanışlı ve sade bir arayüzü sayesinde bu işlemlerinizi bir yardım almadan gerçekleştirebileceksiniz. PDF dosya biçimlendirme seçenekleri ( JPG, BMP, PNG ve TIFF ) ve çıktı boyutları da dahil olmak üzere birçok seçenek programda mevcuttur. Çıktının kaydedileceği klasörü ve dönüştürme hatalarını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Free PDF to JPG programını kullanmak oldukça basittir. Programın kurulumu sonrasında karşınıza gelecek ekran da List >>> Add File butonu ile dönüştürmek istediğiniz PDF dosyalarınızı tek tek ya da topluca seçip, dosya boyutunu ve dönüştürme biçimini seçtikten sonra işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Program dönüştürme işleminden sonra Output Folder alanında ayarladığınız klasöre kayıt edecektir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.