Free PDF to Word

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free PDF to Word 1.0Üretici: Free PDF Solutions (Ücretsiz)


Free PDF to Word 1.0 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir program olan Free PDF to Word programı ile PDF dosyalarınızı Word formatına dönüştürebilirsiniz.

PDF'i Word Dosyasına Dönüştürmek İçin Güncel Bir Program


Free PDF to Word adından da anlaşılacağı gibi ücretsiz olarak PDF dosyalarınızı word Dosyası formatına dönüştüren bir programdır. PDF türü dosyaları gündelik hayatımızda ve iş hayatımızda kullanmaya artık başladığımız son yıllarda bir çok ihtiyaç da ortaya çıktı diyebiliriz.

Bu ihtiyaçların en günceli ise PDF dosyaları formatları gereği normal şartlarda içeriği değiştirilemeyen dokuman dosya türüdür. Ayrıca PDF formatı e-kitaplar, eğitim dokümanları, satış temsilcilerinin kullandığı teklif formatları, değiştirilmesi istenmeyen dokümanlar, kullanım kılavuzları gibi yazılı ve görsel içerikleri belgelerde sıkça kullanılmaya başlandı. PDF uzantılı belgelerin seçilmesinin bir diğer önemli yanı ise dosya boyutu açısından daha küçük yer kapsayan bir belge formatıdır.

Word ve Excel formatlarına nazaran çok daha az yer tutan PDF formatlı dosyalar e mail yolu ile çok daha hızlı ve kullanışlı diyebiliriz. PDF formatı birçok alanda kullanılmaya başlayınca bazı durumlarda dosya içeriklerini değiştirmek gerektiğinden dolayı PDF formatlı dosyaları DOC veya RTF uzantılı dosyalara dönüştürerek içerik değişikliği gerçekleştirilebiliyor.

İşte tam bu nokta da Free PDF to Word devreye giriyor ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Program sayesinde birden çok PDF dosyasını toplu olarak dönüştürebiliyor üstelik bunları sadece birkaç tıklamayla yapabiliyor, ayrıca PDF dosyaları içerisindeki resim yada tablo gibi grafikleri ister silerek isterseniz silmeden de dönüştürebilme imkanını sunuyor.

Ayrıca dönüştürülecek sayfaları tek tek seçerek yada çoklu seçim yaparak istediğiniz sayfaları da pdf den doc formatın rahatlıkla dönüştürebiliyor. Son olarak program şifreli dosyalarınızı da şifrelerini koruyarak dönüştürme imkanı veriyor ki bu oldukça farklı bir özellik rakiplere nazaran yeni bir özellik diyebiliriz. 

Genel hatları ile oldukça başarılı bir yazılım olarak en çok indirilenler listemize kısa sürede gireceğini düşündüğümüz bir program olarak listemizdeki yerini alıyor diyor ve PDF dönüştürme işleriniz oluyor ise denemenizde fayda var diyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Foxit Advanced PDF Editor
Foxit Advanced PDF Editor, PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapabileceğiniz bir programdır.

Adobe Acrobat Reader DC
PDF Programları arasında en ünlüsü, aslında PDF formatının geliştiren ADOBE firmasının PDF okuma..

doPDF
doPDF Free PDF Converter bir PDF dönüştürücü programdır.

PDF Compress
PDF dosyaları normalde zaten sıkıştırılmış boyutları düşürülmüştür, ancak içeriği fazla olan PDF..

Nitro PDF Reader
Her tür pdf dokümanını okuyabilen aynı zamanda doküman üzerinde değişiklik yapabileceğiniz..

Xtreme PDF Converter VCL
XtremePDFConverter VCL PDF dosyalarınız üzerinde değişiklik yapma programıdır.