Free Sound Recorder

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Sound Recorder 10.8.1Üretici: CoolRecordEdit (Ücretsiz)Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı. Free Sound Recorder programını indirip kurup anında farklı formatlarda ses kayıdı yapabilirsiniz.

Gelişmiş Bir Ses Kayıt Programı


Free Sound Recorder ses kaydetme programları arasında oldukça üst sıralarda bulunan bir programdır.

Ses kayıt programları artık günümüzde çok çok büyük ihtiyaç olmasa da kayıt yinede amatör ses kayıt çalışmalarında sıklıkla kullanılan programlardandır. Herhangi bir ses dosyasını bilgisayara kaydetmek için yada mikrofon yolu ile ses kaydı için kullanılabilecek oldukça kullanışlı bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca bilgisayarınızda çalan her hangi bir ses dosyasını aynı anda ses girişinden kaydetme imkanına sahip oluyorsunuz. Yaptığınız ses kayıtlarının kalitesini istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz gelişmiş ses yönetim menüsü ve ayrıca kayıt esnasında ki veri akışının derinliğini gösteren veri ekranı ile tam kontrol sağlayabilirsiniz. Free Sound Recorder i inirdikten sonra  mp3, wma, wav gibi en çok kullanılan ses formatlarında direkt olarak kayıt yapabilmesi kaydettiğimiz ses dosyalarını tekrar convert etme derdinden de bizi kurtarıyor.

Programın en güzel yanlarından biri de Windows 2000 ve sonrası yayımlanmış olan bütün Windows işletim sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabilmesi. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden program kullanım kolaylığı yanında özgürce ve basit yapısı ile kullanılmaya değer bir program.  Sonuç olarak ses kaydı için en çok tercih edilen kolay kullanımı ve basitleştirilmiş arayüzü ile amatör işlerde rahatlıkla kullanabileceğimiz bir program olarak Free Sound Recorder tavsiye edebileceğimiz programlar arasında yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..

DJ Music Mixer
Rakipleri arasından sıyrılmayı başaran DJ programı çok fazla güncellemesi olmayan ama halen..