Free Video Flip and Rotate

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free Video Flip and Rotate 2.2.14.119Üretici: DVDVideoSoft (Ücretsiz)Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını kesebilir, eklemeler, yada yön değişikliği yapabileceğiniz güçlü ve ücretsiz bir yazılımdır.

Video Görüntü Çevirme ve Görüntü Açısını Değiştiren Program


Free video Flip and Rotate başlık dan da anlaşılacağı gibi videolarınızın yönlerini değiştirebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Programın kullanımı çok basit Free Video Flip and Rotate son sürüm indir ve kur işleminden sonra yapmanız gereken tek şey görüntüsünü değiştireceğiniz dosyayı seçmek ve yapmak istediğiniz işlemi gerçekleştirmek.

Programın arayüzü daha doğrusu kullanımı sadece farenizin tıklamaları ile yapılacak kadar basit ekran üzerinde çıkan tuşlardaki komutlar ile videolarınızı isterseniz tek tık ile 90 CW derece döndürebilme ,180 CW derece döndürebilme, 90 CCW tersine döndürebilme, videoyu yatay döndürebilme, videoyu dikey döndürebilme, videoyu hem yatay hem 90 CW tersine döndürebilme, videoyu hem dikey hem 90 CCW döndürebilme gibi özellikler mevcut.

Tüm bu özellikleri ile videolarınızda özellikle görüntü akışını sağdan sola almak yada mobil cihazlar ile yapılan yanlış açılı çekimleri çok rahatlıkla düzeltebilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken videonuzun kalitesinden de ödün vermiyorsunuz.Kullanımı basit ama etkili bir program olarak son zamanlarda video çekimleri için çok kullandığımız mobil cihazların hatalı çekimleri düzeltmek için çok kullanışlı bir program olarak tavsiye listemize ekliyoruz.

Son bir not: Programı çalıştırmak için bilgisayarınızda Microsoft .Net Framework 2 ve SP 2 nin yüklü olması gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..

Smart Cutter
Bir çok video formatını değiştiren ücretsiz bir video edit yanı kesme, kırpma, ekleme gibi birçok..