Free Window Registry Repair

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Sistem Bakım Araçları Free Window Registry Repair

Free Window Registry Repair 3.8Üretici: RegSofts+Software (Ücretsiz)


Free Window Registry Repair 3.8 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz bir sistem bakım aracı ücretsiz olması tercih nedeniniz olabilir. Ayrıca Windows 10 desteğide mevcut.

Windows Kayıt Defteri Tamir Programı


Free Window Registry Repair, regedit olarak bilinen ve bilgisayarınızdaki tüm kayıtların saklandığı kısmı düzenlemeye yarayan ücretsiz bir programdır. Kullanıcıların önünde binlerce anlamsız kayıtların bulunduğu regeditten bir çok kişi herhangi bir anlam çıkartamamaktadır. Genellikle Asembly ve Binary kodlama dilinde olan regedit bazı programlar aracılığı ile bir kaç ufak tıklama sayesinde düzenlenebilmektedir. Regeditte bulunan dosyaları düzenleme ihtiyacına bir çok zaman gerek duyulmayabilir, ancak bazı programların işletim sistemi, bölge ve dil seçenekleri, uyumluluk modu, ekran çözünürlüğü gibi özelliklerinde uygulamalarda regedit de bulunan dosyaları oynamak gerekebilir.

Free Window Registry Repair programı çalıştırdığınız anda sisteminizde küçük çaplı bir tarama yapıyor. Kullanmakta olduğunuz yada daha önceden kullanıp kaldırdığınız programların regeditte bulunan kayıtları yada artıklarını temizleyerek bilgisayarınızın daha stabil bir şekilde çalışmasına olanak veriyor. Bilgisayarınızın hızı Free Window Registry Repair son sürüm indir sayesinde tatmin edici düzeyde artabilir. Program ayrıca kayıt defterinizin en verimli çalışacak şeklini yedekleyerek sisteminize zarar vermek isteyen virüs, trojan, mallware, spyware gibi zarar verici uygulamaların regedit de yani kayıt defterinde oluşturduğu hasarı kısa bir süre içerisinde telafi edebiliyor. Window Registry Repair'in düzenlediği işlemlere küçük örnekler vermek gerekir ise ; Kullanılmayan dosya uzantılarını temizliyor, hatalı dosya veya klasörlerin yollarını, isimlerini, uzantılarını düzenliyor. Kullanılmayan kısa yolları kaldırıyor kısacası sisteminizi yoran gereksiz tüm işlemleri onarıyor.

Programın yapımcısı Türkçe desteğini sunmasına rağmen bazı uygulamalarında Türkçe seçeneği bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra Window Registry Repair terimleri temel ingilizce seviyesi ile anlayabilmeniz mümkündür. Program günlük olarak kullanılmayacağı için ilk kullanım esnasında sıkıntı çekebilirsiniz, ancak sonraki kullanımlarda ne kadar basit bir ara yüzü olduğunu anlayacaksınız. Temel seviyede bile ingilizce kullanımında sorun yaşayan kullanıcılarımız ise yapımcı firma olan Regsofts sitesine girerek diledikleri dilde mevcut bulunan uygulama yamalarından ihtiyacı olanı indirebilir ve programı indirdikleri yama dilinde kullanabilirler.

Kullanım kolaylığı ve windows 98 den buyana yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabilme özelliği sayesinde milyonlarca windows kullanıcısına ulaşmayı başarıyor diyoruz ve hız ve stabil çalışan bir bilgisayar isteyenlere kesinlikle denemeleri gerektiğini düşünüyoruz ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

CCleaner
Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..