Free XLS Viewer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Free XLS Viewer 2.0Üretici: FoxPDF Software (Ücretsiz)


Free XLS Viewer 2.0 Ekran Görüntüsü

Free XLS Viewer programı sayesinde artık her bilgisayar üzerinde rahatlıkla Excel dosyalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Excel Dosyaları Görüntüleme Programı


Çalışmalarımız, tablolarımız, iş planları ve daha birçok şeyi Microsoft Office Excel ile yaparız. Excel programının özellikleri saymakla bitmez. Bize üzerinde program yazıp kullanma imkanı bile veren bu güzel ve önemli program sayesinde iş hayatımızda bir çok yükten kurtuluyoruz. Ancak Excel dosyalarını her bilgisayar üzerinde açmamız mümkün değildir. Bildiğiniz üzere Excel dosyaları .XLS uzantısı ile kaydedilir ve bu dosyaları görüntüleyip üzerinde işlem yapabilmek için açmak istediğiniz ortamda Excel programının yüklü olması gerekir. Bu her zaman mümkün olmadığından dolayı kişilere bir çok problem yaşatmıştır.

Bu amaç için geliştirilen Free XLS Viewer programı sayesinde artık her bilgisayar üzerinde rahatlıkla Excel dosyalarınızı görüntüleyebileceksiniz. Ücretsiz Excel görüntüleme programını dosyayı açmak istediğiniz bilgisayara kurarak rahatlıkla .xls dosyalarınızı açabilirsiniz. Bu küçük boyutlu ve kullanımı kolay programı herkes rahatlıkla kullanabilir. Free XLS Viewer programı ile artık Excel dosyalarınızı görüntüleyemediğiniz den dolayı işleriniz yarıda kalmayacak. İstediğiniz ortamda tüm .xls dosyalarınızı görüntüleyerek rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Ayrıca bu program sayesinde Excel dosyalarınızı farklı uzantılarda kaydederek kullanabilirisiniz. Eğer sizde Excel programı ile uğraşıyor ve sık kullanıyorsanız muhakkak yanınızda Free XLS Viewer ‘i bulundurmanızı tavsiye ederiz. Windows işletim sistemlerinin hemen hemen hepsi ile tam uyumlu çalışması hem işletim sistemi hemde Office programlarının tamamı ile çalışması programın kullanım alanını arttırmış.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotel Management System
Hotel Management System bir otel yönetim programıdır.

Batch PPTX to PPT Converter
Office 207 den sonra PPTX dosya uzantısı ortaya çıkmıştır officenin eski sürümleri ile bu..

Apache OpenOffice
Açık kaynaklı alternatif bir office benzeri program olan Apache Open Office i kullanabilirsiniz.

PhraseExpress
Kullanışlı ve ücretsiz bir metin editör programı olarak Phareseexpress metin yazma işlerinizi..

OfficeFIX
Her türlü office belgesini kurtarma özelliğine sahip olan program en çok kullanılan office..

Bytescout XLS Viewer
Bytescout XLS Viewer, işte size tamamen ücretsiz bir excel dosyası görüntüleme programı.