Freemake Video Converter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Freemake Video Converter 4.1.9Üretici: Freemake (Ücretsiz)250 den fazla video formatını destekleyen dünya genelinde nerede ise 100 milyon kez indirilmiş olan güncel ve güçlü bir video format dönüştürme programı

Çok Fonksiyonlu Video format Dönüştürme Programı


Freemake video Converter, 250 den fazla farklı video formatını çok kullanılan video formatlarına dönüştürebiliyor. Mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte video kaydetmek artık sorun olmaktan çıkıp herkes için hobi olma yolunda hızla ilerliyor. Hal böyle olunca mobil cihaz üreticileri sayıları birkaç yüzü bulan farklı video formatları oluşmak zorunda kalıyor, çünkü birçok cihaz üreticisi cihazına uygun ve cihazın performansını arttıracak değişik video formatları kodlamaları yaptırıyorlar.

Tabii bu durum sonucu ve daha iyi performans için yazılan diğer video formatları derken video piyasasında yüzlerce farklı video formatı oluşuyor.

Freemake Video Converter ile 250 den fazla farklı video formatını AVI, MP4, WMV, MKV, FLV, SWF, MPEG, 3GP, DVD, Blu-ray gibi en çok kullanılan video formatına dönüştürebiliyor üstelik bu işi oldukça da hızlı yapıyor.

Programı diğerlerinden ayıran ve kısa zamanda milyonlara ulaşan indirilme sayısının ana nedeni convert özelliğinin yanında programa eklenmiş olan diğer özellikleri .

Freemake Video Converter indirip, kurulum ardından gelen ek özellikler:

- Format değişikliği yaptığınız video dosyasını yine aynı program ile başka programlara ihtiyaç duymadan direkt olarak CD/DVD ye yazdırabilme.
- Yine aynı dosya üzerinde bir takım değişiklikler yapabilme örneğin,video da istemediğiniz bölümleri kırpa bilme , yön değiştirebilme, başlık ekleme ,2. bir video dosyasından bölümler ekleyebilme.
- Yine programın diğer bir özelliği fotoğraflardan video yada Slayt Şov dosyaları oluşturabilme ve yine bu dosyaya müzik dosyası ekleyebilme
- Freemake Video Converter sayesinde 320X240 çözünürlükten 1080p HD çözünürlüğe kadar tüm video dosyalarını desteklemesi ve değiştirebilmesi.

Gibi daha bir çok özelliği ve tamamı ile ücretsiz olması ve aynı zamanda kullanım sınırı olmayan şık tasarlanmış kullanıcı dostu arayüzü sayesinde benzerlerinden bir adım önde olmayı başarmış bir program olarak bilgisayarınıza yüklü olması gerektiğimi düşünmekteyiz.

Dikkat: Programı bilgisayarınıza yüklemeden önce Microsoft .NET Framework 4 veya üstü kurulu olduğundan emin olun .

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..