FrostWire Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

FrostWire Mac 6.2.1Üretici: FrostWire (Ücretsiz)Mac sistemlerinde de kullanabileceğiniz etkin bir dosya indirme programı her türlü dosya türünü kolaylıkla indirebileceğiniz güncel bir yazılım

Mac için Çok Özellikli Dosya İndirme Programı


FrostWire gerçekten de üstün özelliklere sahip bir dosya paylaşım programıdır.

Programın genel özellikleri internet üzerinden müzik, dosya, resim ve video gibi paylaşıma açık dosyaları rahatlıkla indirebilirsiniz. Benzerlerine nazaran çok daha hızlı dosya indirme özelliği olan program sayesinde özellikle aradığınız albüm ve mp3 dosyalarını süper hızlı indirebilirsiniz.

Programın benzersiz kolaylığı sayesinde dosya indirme hızının ve kolaylığının farkını göreceğinize eminiz programın Türkçe dil desteği olmaması eksi bir durum gibi görünse de kullanım kolaylığı ve basitleştirilmiş kullanıcı dostu paneli ve ikonları sayesinde dosya indirme işinde hiç zorlanmayacaksınız.

FrostWire en iyi özellikleri ise öncelikle tamamen ücretsiz olması ki bu özelliği sayesinde 10 milyonları aşmış bir indirilme ve kullanım oranına sahip olmuşu, FrostWire indir ve kur işleminin ardından  ayrıca hızlı dosya indirme, kategorilere göre dosya indirme, Torrent Desteği iTunes Desteğinin yanında Proxy desteği, dosya arama filtre desteği, Güvenlik duvarı korumasında dosya paylaşımını mümkün kılabilme, indirdiğiniz dosyaları durdurup kaldığı yerden devam ettirebilme ve kullanıcılar arasında özel chat odaları gibi özellikleri mevcut.

Tüm bu özellikleri sayesinde programın sürekli olarak güncellenmesi ve dosya indirme esnasında en hızlıdan en yavaş bağlantıya sahip ağları kullanarak dosya hızını hep yukarıda tutma özellikleri sayesinde dosya indirme uzmanlarının vazgeçemeyeceği programlar arasında .

Not: Programın çalışabilmesi için işletim sisteminizde java yazılımının kurulu olması gerekmektedir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle FrostWire Mac:
Video İzle FrostWire Mac:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Drive Mac
Mac Kullanıcıları için Google Disk Uygulaması.

Net Transport Mac
Mac sürümü ile Net Transport başarılı bir dosya indirme programı.

JDownloader Mac
Program bütün işlerim sistemlerinde çalışabilme özelliği ile tasarlanmış ve açık kaynaklı bir..

GetFLV Mac
Mac bilgisayarlarında kullanabileceğiniz flv türü dosya indirme programlarından biridir Windows ve..