GoldWave

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

GoldWave 6.19Üretici: GoldWave (Deneme Yazılımı)


GoldWave 6.19 Ekran Görüntüsü

Şık, Kaliteli ve Güncel bir ses kayıt programı bir çok ses formatını desteklediği için ses kayıt işlemlerinizi direkt olarak istediğiniz formatta kayıt edebiliyorsunuz.

Dijital Ses Dosyaları Editör Programı.


GoldWave, dijital ses dosyası editör programları arasında oldukça sıralarda yer alan programlardan biridir.

Program sayesinden iTunes Plus, M4A, WAV, WMA, MP3, OGG, AIFF, AU, VOX, FLAC, Ham binary dataları şeklindeki ses dosyalarında gerçek zamanlı değişiklikler ses eklentileri 3. bir kaynaktan ses yüklemeleri gibi temel özellikleri ile ilk bakışta dikkatimizi çekmeyi başarıyor.

GoldWave indirdikten sonra diğer özelliklerinden biraz bahsedersek öncelikle programın görsel yönüne biraz dikkat çekmek istiyoruz.

Genel olarak baktığımızda rakiplerine nazaran daha sadece ve kullanımı kolay bir şekilde tasarlanmış arayüzü sayesinde kullanımı çok çok kolaylaştırmıştır. Dijital ecolizer görseli ile gerçek zamanlı ses dosyaları üzerindeki ses düzeylerini görebilmenize olanak sağlayan program böylelikle mixlerinizde ses farklılıklarını görerek ses seviyelerini ayarlamanıza olanak sağlıyor.

Ayrıca program sayesinde ses dosyalarınızı hızlı ileri veya geri sarma özelliği, zamanlanmış kayıt özelliği, çalma hızı ayarlama özelliği , kayıt aygıtları ile uyumlu çalışabilme ,ses algılama ve oto kayıt başlatma, görsel ses inceleme desteği ile ses dosyalarında bölüm kopyalama yada bölüme eklenti yapma , içerisinde barındırdığı 100 lerce ses efekti ekleme,ses filtreleme ile daha temiz bir ses ,frekans analizi ve bitrate değişikliği yapabilme, CD den direkt kayıt edebilme yada cd kopyalayabilme özelliği, kayıt esnasında yada çalma esnasında görsel olarak hataları belirleyebilme gibi başlıca özellikleri yanında mix ve crossfade özellikleri ile tam bir ses dosyası düzenleme programı olarak karşımıza çıkan GoldWave diğer ses editör programlarına kesinlikle alternatif olabilecek bir program.

Programın şimdilik Türkçe dil desteği yok fakat basit ingilizce kelimeler kullanıldığı için programın kullanımı çok kolay diyor ve denemeye değer bir program olarak tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle GoldWave:
Video İzle GoldWave:
https://youtu.be/spZJnPRxqYg

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Virtual DJ
Sektöründe en çok kullanılan ve tercih edilen DJ programı VirtualDJ kolay kullanımı, hızlı..

FL Studio
Uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ile oluşmuş çok özellikli ve kullanımı kolay mükemmel bir..

Ableton Live
Ableton Live, ile istediğiniz müziği kendiniz kaydedin ve kendi stüdyonuzu kurmak mümkün.

Mixcraft
Acoustica Mixcraft ile kayıt edilmiş her hangi bir ses dosyasını açabilir ve içerisindeki sesleri..

Free Sound Recorder
Basit arayüz, hızlı, işlevsel bir ses kayıt programı.

Virtual DJ Studio
Ses kayıt programları ve DJ programları arasında kısa sürede yerini almış olan bir kaç programdan..