GOM Player Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

GOM Player Mac 1.0Üretici: Gretech (Ücretsiz)


GOM Player Mac 1.0 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemleri ile çalışabilen GOM Player ile Mac bilgisayarınızda istediğiniz ses ve video formatını izleyebilir yada dinleyebilirsiniz.

Mac Bilgisayarları için video ve Ses Oynatıcısı


Gom player Mac, flv,mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp/3gp2, rm/rmvb, mkv, ogm. Daha doğrusu hemen hemen tüm video formatlarını (AVI, DAT, MPEG, DivX, XviD, WMV, ASF) ve ses formatlarını desteklemektedir.

Açmadığı videolar olması durumunda eğer internete bağlı iseniz program sizi yönlendirerek  ilgili codec dosyasını indirmenize yardımcı oluyor, Gom playerin mükemmel görüntü ve ses kalitesi yanında yarım kalmış yada hasar görmüş videolarınızı bile çalıştırabiliyor.

Ayrıca Gomplayer mac video dosyalarınızın adı ile aynı olan altyazı dosyalarınızıda otomatik görerek otomatik senkron özelliği ile oldukça kullanışlı bir video oynatma programı . Bu özellik bir çok programda olmasına rağmen gom Player kadar güzel çalışanı yok desek sanırım yanlış bir cümle kurmuş olmayız.

Gom Media Player Mac video player yukarıdaki özellikleri ile yüksek indirme sayısı ,yüksek görüntü ve ses kalitesi , basit ve kullanışlı arayüzü ile  en çok indirilenler bölümünde yerini alıyor . Kesinlikler bu video programının her bilgisayarda olmasında fayda var diyoruz.

Mac işletim sistemleri için pek fazla özel video player olmasa da GOM Player bu açığın tamamını kapatabilecek kapasitede güncel bir video ve ses oynatıcısı.


Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Tercih Yedekleme özelliği eklendi. GOM2.2 skin güncellemesi GOM Player sürümü 2.2.62.5209 de sorunlar çözüldü. Ekranı üst kenarına sürüklenen zaman pencere maksimize" eklendi. Alt yazı görüntüleme özelliği geliştirildi. Video Çıkış Tipi varsayılan ayarı değiştirildi. Yeni eklenen filtreler. Gibi yeni özellikler eklenmiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SpeedBit Video Accelerator Mac
Mac işletim sistemleri ile web üzerinden islediğiniz diziler, filmler, ve diğer video görsellerini..

SopCast Mac
Her ürlü video ve ses dosyasını rahatlıkla internet ortamında yayınlayabileceğiniz bir video ve..