GOM Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

GOM Player 2.3.14.5270Üretici: Gretech (Ücretsiz)GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile kalitesini gösteriyor hemen her türlü video formatını desteklemektedir desteklemediği video codec ve format desteğ

Hemen Hemen TümVideo Formatlarını Destekler 


Bilgisayariniz da ki videoları izlemek veya Youtube gibi sitelere yükleyeceğiniz videoları  edit edebileceğiniz bir programdır. Gom player ücretsiz bir program olmakla beraber birçok ücretli programın sahip olmadığı extrem özelliklere sahiptir , video oynatıcı programlar arasında lider  konumdadır.

Son sürümünden bu yana yaklaşık 50 milyonu aşkın  indirilme sayısı ile çok popüler bir program olduğu açıkça görülmektedir.

Gom player flv,mp4, mov, mpg, ts, avi, divx, asx, wmv, m4v, dat, ifo, vob, 3gp/3gp2, rm/rmvb, mkv, ogm. Daha doğrusu hemen hemen tüm video formatlarını (AVI, DAT, MPEG, DivX, XviD, WMV, ASF)ve ses formatlarını desteklemektedir.

Açmadığı videolar olması durumunda eğer internete bağlı iseniz program sizi yönlendirerek  ilgili codec dosyasını indirmenize yardımcı oluyor , Gom playerin mükemmel görüntü ve ses kalitesi yanında yarım kalmış yada hasar görmüş videolarınızı bile çalıştırabiliyor.

Ayrıca Gomplayer video dosyalarınızın adı ile aynı olan altyazı dosyalarınızıda otomatik görerek otomatik senkron özelliği ile oldukça kullanışlı bir video oynatma programı . Bu özellik bir çok programda olmasına rağmen gom player kadar güzel çalışanı yok desek sanırım yanlış bir cümle kurmuş olmayız.

Gom Media player video player yukarıdaki özellikleri ile yüksek indirme sayısı ,yüksek görüntü ve ses kalitesi , basit ve kullanışlı arayüzü ile  en çok indirilenler bölümünde yerini alıyor . Kesinlikler bu video programının her bilgisayarda olmasında fayda var diyoruz.


Programın TÜRKÇE yamasını Buradan İndirebilirsiniz
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Tercih Yedekleme özelliği eklendi. GOM2.2 skin güncellemesi GOM Player sürümü 2.2.62.5209 de sorunlar çözüldü. Ekranı üst kenarına sürüklenen zaman pencere maksimize" eklendi. Alt yazı görüntüleme özelliği geliştirildi. Video Çıkış Tipi varsayılan ayarı değiştirildi. Yeni eklenen filtreler. Gibi yeni özellikler eklenmiştir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..

VLC Media Player
Çok çeşitli video formatını destekleyen VLC Media Player 15 yıldan buyana gelmiş olan tecrübesi..