Google Chrome 64-bit

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Google Chrome 64-bit 57.0.2987.98Üretici: Google (Ücretsiz)Google Chrome'nin geliştirilmiş olmasının temel amacı internette gezinmeyi daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay yapmak için gelişmiş teknoloji ile en az tasarımı birleştiren bir tarayıcı olmasıdır.

Google Chrome 64 Bit Beta Yayımlandı


Google chrome 64 bit, Google Chrome internet tarayıcısının son sürümlerinden bir tanesidir. Google şirketi internet kullanıcılarında nerede ise her sektöründe hizmet sunuyor, bu hizmetlerinden en eskilerinden biri olan web tarayıcısı olan Google Chrome nin geç de olsa 64 bit sürümü geçtiğimiz günlerde yayımlandı. Google Chrome'nin geliştirilmiş olmasının temel amacı internette gezinmeyi daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay yapmak için gelişmiş teknoloji ile en az tasarımı birleştiren bir tarayıcı olmasıdır.

Tarayıcı ile adres çubuğuna isterseniz direkt olarak web sayfasının adresini girerek istediğiniz adrese gidebilir, isterseniz arama yapmak istediğiniz kelime veya kelimeleri yazmanız yeterli. Google Chrome ulaşmak istediğiniz bilgileri çok hızlı bir şekilde ekranınıza getirir. Googlenin tarayıcısının Explorer, Mozilla Firefox, Opera veya Yandex gibi tarayıcılardan çok daha hızlı çalıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca yeni sekme teknolojisini de çok iyi bir şekilde tasarlamış ve en sık ziyaret ettiğiniz siteleri otomatik olarak kısa yol olarak belirler ve sadece 2 tık ile ulaşmanızı sağlar.

Google Chrome 32/64 bit uyumlu olan ve hali hazırda 2 Eylül 2008 tarihinden buyana 38. sürümüne kadar kullanılan tarayıcının başarısını da göz önünde bulundurursak 64 bit lik sürümünün de aynı başarıyı yakalayacağını düşünüyoruz. Ayrıca tarayıcının google Play de bulunan bir çok uygulamayı da Google Chrome üzerinden de bilgisayarınız da çalıştırabileceğinizi de hatırlatalım. Google Chrome şimdilik sadece Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ile tam uyumlu çalıştığını belirtelim ve 64 bit işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız var ise denemenizde fayda var diyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..