Google Chrome Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Google Chrome Mac 57.0.2987.98Üretici: Google (Ücretsiz)


Google Chrome Mac 57.0.2987.98 Ekran Görüntüsü

Her ne kadar Mac kullanıcıları Safari uygulamasından memnun olduklarını söyleselerde Google Chrome sürekli güncellenen yapısı ile sektördeki tüm tarayıcıları geride bıraktığını söyleyebiliriz. Google Chrome yi Mac kullanıcılarının da denemesinde fayd

Google chrome Mac Sürümü


Google Chrome Mac, Explorer ve Safari ye güçlü bir rakip olarak birkaç yıl önce sektöre hızlı bir giriş yaptı. Mozilla Firefox, Opera gibi ünlü ve çok kullanılan internet tarayıcılarının (Browser inin) oldukça sekteye uğrattı diyebiliriz.

Google Chrome'nin sektörde bu kadar hızlı ilerlemesinde Google'nin desteği olduğunu göz ardı etmemek gerek. Google günümüzde internet dünyasının 1 numarası olması ve bu şekilde bir uygulama ile sunduğu hizmetleri  bağlayınca önüne geçilemez bir büyümeye yol açmıştır.

Google Chrome hakkında söylenecek çok fazla bir şey olmadığı aşikar olup kullanım kolaylığı ve aynı pencere içerisinde yeni sekme açma özellikleri başlıca özelliklerinden diyebiliriz ayrıca internet tarayıcılar arasında en hızlı açılan ve en hızlı tepki veren internet tarayıcısı olduğunu söylemeyi unutmayalım.

Otomatik translate, diğer Google hesaplarınız ile otomatik senkronizasyon, google market uygulamalının bilgisayarınıza indirebilmeniz ayrıca gizli sekme açma özelliği ile otomatik kayıt dışı seçeneği sayesinde sekmeyi kapattıktan sonra gezindiğiniz siteler hakkında kayıt tutmaması gibi birçok özelliği  olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.

Bu özellikleri ve  internet sürat i ayrıca kolay kurulum özelliği sayesinde Google Chrome Mactercih sıralamamızda en üst sırada yerini almakta .

Googlenin bu devamlı güncellenen ve Windows XP ve sonrası için yayımlanan bütün işletim sistemleri ile çalışabilmesi bu tarayıcının birçok bilgisayar kullanıcısına ulaşmasına imkan veriyor üstelik tabii ki Türkçe dil desteğide mevcut.

Son Sürümdeki yenilikler: Birçok güvenlik yaması, DirectWrite desteği de getirilmiş. Sonuç olarak Google Chrome Mac sürümü ile de mac kullanıcılarına yönelik çalışmalarını hızlandırdığını söyleyebiliriz.

Google Chrome 38. sürümü ile beraber 64 bit versiyonu yayımlandı.

Google Chrome 64 bit son sürümünü buradan indirebilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Mozilla Firefox Mac
Mac için yine bir başka alternatif web tarayıcı Mozilla Firefox ile daha keyifli bir internet..

Adobe Flash Player Mac
Adobe Flash Player Mac sürümü, güncel web tarayıcılar için geliştirilmiş halen dünyanın en çok..

Yandex Browser Mac
Mac standart tarayıcısı olan Safari ye alternatif olarak kullanılabilecek bir Web Tarayıcısı.

Java RunTime Environment Mac
Mac işletim sistemlerinde eğer java uygulama ve programlarını çalıştırmak istiyorsanız Java..

Sleipnir Mac
Sleipnir mac ile internete değişik bir pencereden bakın.