Graboid Video

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Ekran görüntüsü yok

Graboid Video 5.2.1.0Üretici: Fusenet (Ücretsiz)Graboid Video programı internet ortamında istediğiniz bir video yu anında güvenlice hızlı bir şekilde bulmanızı sağlamaktadır.

Graboid Video, Video İzleme Programı


Djital ortamın gelişmesi ile birlikte artık teyplerin yerini manyetik diskler almıştır. Bu manyetik diskler bizlere çok fazla depolama imkanı sağlamıştır. Depolamanın artma ile birlikte arşivler oluşturulmaya başlandı. Fakat bu arşivleri en hızlı ve en güvenli bir şekilde bulmak ta sıkıntı hale gelmiştir. Çeşitli yardımcı programlar sayesinde bu sıkıntılardan kurtuluyoruz. Graboid Video programı internet ortamında istediğiniz bir video yu anında güvenlice hızlı bir şekilde bulmanızı sağlamaktadır. Programın güvenli olmasından dolayı bilgisayarınıza asla zararlı video içeriklerini yüklemez.

Kendi antivirüs süzgecinden geçirdikten sonra size sunmaktadır. Programı ilk bilgisayarınıza yüklediğinizde programın kendi datasına 600.000 civarında video yüklenecektir. Graboid Video son sürüm indir programının içerisinde Film, belgesel, çizgi gilm, klip, spor, roman gibi birçok seçenek mevcuttur. Programın kendi veri tabanın da bulunan videoları izleyip bulamadığınız videoları arama kutucuğuna yazarak da ulaşabilirsiniz. Dailymotion, Vimeo, Metacafe gibi video izleme plafotrmların dan çektiği videoları izleyebiliyorsunuz. Ayrıca izlediğiniz videoları favroi ekleme seçeneği mevcuttur.

Daha sonra kaybetmemek için işaretleyebilirsiniz. Tasarımı biraz karışık gelebilir fakat birkaç oynama ile aşina olacaksınız. Videoları izlemeden önce belli bir sıraya koyabilir playlist oluşturabilirsiniz. Graboid Video programı sayesinde artık istediğiniz videolara ulaşabilirsiniz. Çeşitli formatları desteklemektedir. İsterseniz program üzerinde dinleyin isterseniz bilgisayarınıza indirin.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

CyberLink PowerDirector
Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..