Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Oyun ve Eğlence Oyun Araçları Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod

Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod 1.0Üretici: alindir (Desteksiz yazılımlar)


Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod 1.0 Ekran Görüntüsü

Grand Theft Auto: Vice City oyununun Ultimate Vice City Mod eklentisidir.

Grand theft auto için vice city ultimate Vice City Mod Eklentisi

Not: Artık Destek Verilmiyor

Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod, milyonlarca meraklısı olan bir platform oyunu olan grand Theft Auto: Vice City oyununun Ultimate Vice City Mod eklentisidir. Grand Theft Auto 1997 yılında ilk geliştirilmeye başlanmış kuşbakışı şeklinde akan bir hikaye olarak tasarlanmış bir oyundur. Oyun içerisinde çeşitli görevleri yerine getirerek ilerlenen bir platform oyunudur. 2 Mayıs 2002 yılında ise oyunun 3 boyutlu versiyonu yayımlanarak hayran sayısını hızlı bir yükseliş grafiği ile arttırmıştır.

2012 yılına kadar yaklaşık 126 milyon adet oyunun kopyası satılmış ve dünyanın en çok satılan oyunları arasına girmeyi başarmıştır. GTA oyunu sayesinde sanal ortamda araç sürüşü, araba yarışı, aksiyon, macera gibi bölümler ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlamaktadır. Oyun ingiltere de kodlanmış olsada maceralar genellikle amerikan şehirlerinde geçmektedir. Oyun bu kadar popüler olunca oyuna 3. kişiler tarafından bir çok popüler eklenti eklenmiştir . Bu eklentilerin en bilindiklerinden biri de Grand Theft Auto: Vice City Ultimate Vice City Mod son sürüm indir dir diyebiliriz. Eklendi okadar beğenilen bir yapıya sahip ki yayımlandığı yıldan bu yana 10 milyonlarca kez indirilmiştir.

Eklentiyi kullanmak çok basit otomatik kurulum sihirbazı sayesinde ileri ileri son işlemi gibi fare tıklamaları sonunda kurulu oyununuza 40 yeni gerçek araba modeli, yen reklam panoları, yeni bir köprü gibi yeni özellikler eklenmektedir. Ayrıca şehirde de nokia mağazası ve dünya ticaret merkezi ikiz kuleleri de oyunun içine yerleştirmiş oluyor ve eklenti ile beraber yeni oyun menüsüne de kavuşmuş oluyorsunuz. Sizde big GTA meraklısı iseniz bu eklentiyi yükleyip alışılmış oyunu biraz daha farklılaştırabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack
Grand Theft Auto: Vice City Skin Pack ile karakterimiz olan Tommy’in görünümü dahi değiştirmemiz..

Tunngle
Harici yada yerel ağlarda multiplayer oyunlar oynamanızı sağlayabilen güncel bir yazılım..

Razer Game Booster
Bilgisayarınızın hem grafik hemde işlemci ayarlarını optimize ederek daha performansı oyun..

Nusu LoLNoobReporter
League of Legends Raporlama ve istatstik Programı.