HandBrake Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

HandBrake Mac 0.10.2Üretici: HandBrake (Ücretsiz)


HandBrake Mac 0.10.2 Ekran Görüntüsü

Mac bilgisayarlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz güncel bir DVD Rippleme programı olan HandBrake Mac sürümü ile denemenizde fayda vardiyoruz.

Mac Bilgisayarları DVD Ripper Programı


HandBrake Mac, kilidi olmayan DVD yada Blu-Ray formatındaki filimlerinizi MPEG-4 formatına dönüştüren yada sıkıştıran çok kullanışlı bir programdır. Özellikle HandBrake artık Mac tabanlı işletim sistemlerinde de kullanılacak versiyonlarını yayınladı. 

Program DVD yada Blu-Ray formatındaki filim dosyalarınızı MP4(M4V), MKV, MPEG-4(ffmpeg), H.264(x264), MP3, Vorbis. AC-3, DTS veya Theora, AAC, CoreAudio AAC, formatların rahatlıkla dönüştürebiliyor . Bu şekilde arşivinizin kapladığı disk alanını küçültmüş oluyor hemde kaliteden de ödün vermemiş oluyorsunuz.

Ayrıca program ipod ,iPad iPhone, android ve diğer mobil cihazlar için video dosyası da hazırlayabiliyor. Bir DVD yani yaklaşık 6 GB orjinal bir dvd yi dönüştürmesi ve kaydetmesi yaklaşık 40 dakika gibi kısa bir sürede bitirebiliyor; ki bu oldukça hızlı bir süre sayılabilir. HandBrake Mac bir diğer özelliği ise filimlerinizi ister tek parça isterseniz bölünmüş sahneler ile alt yazılarını da ayrı ayrı dönüştürebiliyorsunuz.

Genel hatları ile çok kullanışlı hızlı ve net sonuçları ve kullanım kolaylığı ; birkaç tıklama ile kolaylıkla kullanabileceğiniz program kesinlikle arşivinizde bulunmalı diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Switch Audio File Converter Mac
Mac işletim sistemlerinde kullanılabileceğiniz güncel ve çok sayıda ses formatını destekleyen..

Total Video Converter Pro Mac
150 den fazla video formatı ve 30 kat daha hızlı convert hızı ile kesinlikle kullanılması gereken..

Prism Video Converter Plus Mac
Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlada çalışabilen ve bir çok güncel video formatını..