History Sweeper

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

History Sweeper 3.36Üretici: InfoWorks Technology (Deneme Yazılımı)


History Sweeper 3.36 Ekran Görüntüsü

Günlük hayatımızda neredeyse hemen hemen herşeyi artık internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu işlemleri yaparken kişisel bilgilerimizi girmek durumunda kaldığımız işlemlerde oluyor. İşte bu bilgileri otomatik olarak silebilecek bir yazılım olan Hi

İnternet Geçmişi Silme Yazılımı


History Sweeper oldukça başarılı bir internet geçmişi silme yazılımıdır.

İnternette surf yaparken bir çok siteye girer çıkarız yada bir çok sitede bazı formları doldurarak kişisel bilgilerimizi kullanırız. Bu gezintiler ve formların daha doğrusu girdiğimiz bilgilerin kalıntıları geçici internet klasöründe yada Temp dosyasında yada kullandığımız programa göre değişiklik gösteren bazı klasörlerde tutulur.

Bu işlemler aslına bakarsanız bir kaç güvenlik açığı yaratır tabii bu güvenlik açıkları kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilip kişisel bilgilerinizin kullanılmasına kadar gidebilir. İşte bu noktada History Sweeper devreye girerek windowsun yapısı gereği sakladığı kişisel bilgilerinizi ve internet çerezlerini silebilir. History Sweeper i indirip otomatik silme özelliği sayesinde belirli aralıklarda belirleyeceğiniz noktalardaki bilgileri otomatik olarak silerek sisteminizden kişisel bilgilerinizi kaldırıp sizi bu güvenlik açığından kurtarmış oluyor.

Ayrıca program gereksiz dosyaları bulup silebilme özelliği sayesinden diskinizde gereksiz yer işgalinde ortadan kaldırarak hem diskinizde daha fazla yer sağlar hemde sisteminizi optimize eder.

Genel anlamda çok kullanışlı ve güvenlik açıklarını kapatabilecek oldukça hoş ve derin bir temizlik için gereken bu programın sisteminizde bulundurulmasında fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield
En çok kullanılan Proxy programı Hotspot Shield ile tüm yasaklı siteler artık açık.

Ultrasurf
Özellikle devletlerin bir takım nedenlerden dolayı bazı internet sitelerini engellemeleri moda..

Real Hide IP
Güncel bir IP gizleme programı olan Real Hide IP ile internete bağlanınca IP nizi gizleyebilir ve..

Free Folder Protector
Güvenlik bir PC deki en önemli ilkelerden biridir.

Freegate
Ücretsiz proxy programı, oldukça eski bir yazılım olan freegate tecrübesi ile eşsiz deneyimler..

Anti Tracks
Anti Tracks bir internet trayıcı geçmişi silme programıdır.