Home Ftp Server

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Home Ftp Server 1.13.3.171Üretici: Ari Pikivirta (Ücretsiz)Kişisel bilgisayarınızı bir FTP Sunucuya dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir program.

Bilgisayarınızı FTP Sunucuya Dönüştüren Program


Home FTP Server adından da anlaşılacağı gibi evinizde basit bir FTP sunucusu kurmanıza olanak sağlayan küçük bir programdır.

Program oldukça basit ve kullanışlı program files ' kısmındaki kullanma resimli kurulum açıklama dosyası da otomatik olarak geliyor . Evdeki bilgisayarınızdan dosya paylaşımı için kullanışlı bir program kimsenin serverine muhtaç olmak istemiyorum kendi sunucu mu kendim kurmak istiyorum diyenler için güzel bir program.

Basit kullanımı ve kurulumu sonrası size tek gereken şey Ftp için belirleyeceğiniz bir klasör ve devamlı online bir internet hattı ve bilgisayar . Home Ftp Server indirip bir nevi bulut olarak da kullanabilirsiniz diyebiliriz. Günümüzde halen oldukça yüksek maliyetler sahip olan server kiraları veya kullanım ücretleri göz önünde bulundurulur ise programın uzun bir süre daha kullanıcı bulabileceğini düşünüyoruz.

Sonuç olarak kendi serverimizi kendi evimizde barındırmak insana hoş bir duygu verebilir ancak şunuda hatırlatmakta fayda var bu kadar kapsamlı bir işi sadece basit bir programla çözme umudu sadece hayal olabilir. Milyonlarca liralık yatırım maliyeti olan bir iş bu kadar kolay halledemeyiz . Ancak basit uygulamalar için kullanılmaya değer bir program.

Program amatör yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olsa da oldukça kullanışlı windows 2000 sonrası işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor. Şimdilik tabii ki Türkçe dil desteği yok ayrıca Windows 8 ile de çalışamıyor ancak bir sonraki sürümünde Windows 8 sorununun çözüleceğini umut ediyoruz.

Kendi kaynağımı kullanmak istiyorum diyenler için denemeye değer bir program.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Titan FTP Server
Yerel yada internet üzerinde kullanabileceğiniz güncel ve oldukça kapsamlı bir FTP sunucu..