HTTrack Website Copier

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

HTTrack Website Copier 3.48-21Üretici: HTTrack (Ücretsiz)İstediğiniz her hangi bir siteyi komple kopyalayıp yerel olarak bilgisayarınızda çalıştırabilecek bir yazılım.

Site İçeriğini Komple İndiren Program


HTTrack programı ile istediğiniz herhangi bir siteyi komple bilgisayarınıza indirebilir ve tüm içeriğiniz çevrim dışı olarak inceleyebilirsiniz.

Birçok site içeriğine bazen zamanımız yetmemesi , bazen de güncellemelerden dolayı bazı içerikleri kaçırma durumunuz olabiliyor . İşte bu durumların tamamı ile önüne geçebilmek için HTTrack tam aradığınız program olabilir . Programının 32 ,64 bit , taşına bilir versiyonu ve Mac sürümlerini de aşağıda indirme resminden tedarik edebilirsiniz.

Programın kullanımı çok basit kurulum dosyasını çalıştırıp programı kurduktan sonra zaten Türkçe dil desteği olduğu için zorlanmadan adımları takip ederek istediğiniz sitenin içeriğini saklayabilir ve daha sonra tek tek internet bağlantısına gerek olmadan rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu ve benzeri programların ortak özelliği olan kopyaladığınız site içeriğini bilgisayarınız ile her zaman internet bağlantınız olmasa bile görebilme amacı taşımasıdır.

Özellikle HTTrack Website Copier kopyaladığınız sitenin bilgisayarınızda rakiplerine göre hem daha hızlı çalıştırması hemde görsel ve sayfa yapısı kaybını minimumda tutması diyebiliriz.

Basit arayüzü ve kullanım kolaylığı ile HTTrack kullanılması oldukça faydalı olabilecek bir yazılım olarak listemize girmeyi başarıyor özellikle web üzerinden haber yada teknoloji alanlarında çıkan haberleri birebir kopyalamak için güzel bir yazılım.

Yeni versiyondaki yenilikler: IDNA / RFC 3492 (Punnycode) özelliği ve hafıza kaçakları giderildi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Google Chrome
Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları..

Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..