İETT Mobil Windows Phone Uygulaması

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Win Phone Planlama Uygulamaları Planlama Uygulamaları İETT Mobil Windows Phone Uygulaması

İETT Mobil Windows Phone Uygulaması 1.0.0.1Üretici: d3m1r (Ücretsiz)İstanbul’da ulaşımın en büyük alanlarından biri de İETT otobüsleri otobüs saatlerini takip etmek için kullanılabilecek bir uygulama.

İETT Mobil Windows Phone Uygulaması


İETT Mobil Windows Phone Uygulaması, İstanbul gerçekten tüm insanların ortak buluştuğu bir şehir. Böylesine büyük bir şehirde de her şey gerçekten sorun. İstanbul’un bildiğiniz gibi en büyük sorunlarından biri de ulaşım. Bu hem şehir sakinleri için geçerli bir şey hemde İstanbul’a yeni gelenler için. Ulaşımın en büyük alanlarından biri de otobüsler. İstanbul’da otobüslerde İETT kontrolünde. Eğer ki İstanbul’da ulaşımınızı İETT ile sağlayacaksanız sizler için çok güzel bir uygulama var.

Bu uygulama sayesinde İETT’ye dair birçok şey öğrenebilirsiniz ve İETT’yi sizin için kolay bir hale getirebilirsiniz.

Şimdi gelelim uygulama özelliklerine;

-Hatları Arayabilirsiniz
-Hatlara Bağlı Durakları Arayaiblirsiniz
-Otobüsün Yaklaşık Geliş Süresini Öğrenebilirsiniz
-Hatlara Bağlı Detaylı Bilgileri Alabilirsiniz
-Favori Duraklar Oluşturabilirsiniz
-Hat ve Durakları Harita Üzerinden Görebilirsiniz

Bu uygulama ile tüm bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz ki bunlar için sadece birkaç tıka ihtiyacınız var. Bu uygulamayı kullanmak içinde hiç bir ücret ödemenize gerek yok. Tek yapmanız gereken indirmek. Son olarak ta belirtelim uygulama üzerinden görüş, şikayet ve isteklerinizi de kolayca belirtebilirsiniz. Uygulama hem Windows tablet yada Windows Phone gibi aygıtlarda rahatlıkla vede ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...