ImgBurn

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ImgBurn 2.5.8.0Üretici: LIGHTNING UK (Ücretsiz)


ImgBurn 2.5.8.0 Ekran Görüntüsü

CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır. Ücretsiz olması programın tercih nedeni olabilir.

DC/DVD Yada Yerel Disklerden İmaj Alan Program


ImgBurn tam anlamı ile bir imaj dosyası hazırlama programı olarak tasarlanmıştır. Program sayesinde ister bilgisayarınızdaki dosyaların CD yada DVD ye yazdırıp diskinizde alan kaplamadan kendi arşivinizi oluşturun, isterseniz CD yada DVD de bulunan dosyalarınızı bilgisayarınızda imaj dosyası olarak saklayın. program iki seçeneği de çok sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

ImageBurn sayesinde her türlü veriyi CD, DVD, HD DVD veya Blu-ray disklere yazdırabiliyorsunuz. ayrıca tüm bu disk çeşitlerindeki verileri de BIN, DI, DVD, GI, IMG, MDS, PDI, NRG ve ISO formatlarında imaj olarak alabiliyorsunuz.

Programın bir diğer güzel yanı ise programın kurulumu ardından işletim sisteminizde sanal bir CD/DVD oluşturabiliyor ve diskinizde bulunan her türlü imaj dosyasını cd den çalıştırır gibi kullanabiliyorsunuz. ImgBurn tüm windows işletim sistemlerini desteklediğini de belirtelim ayrıca programın ücretsiz olduğunu da belirtelim.

Genel hatları ile ImgBurn indirip kurduktan sonra oldukça başarılı hızlı ve kullanımı kolay bir program olduğunu göreceksiniz. Kullanıcı dostu olarak tasarlanmış arayüzünde yapmak istediğiniz işlemleri ayrıt edebilmeniz için ikonlar büyük ve hoş bir şekilde tasarlanmış.

Ücretsiz oluşu ve küçük boyutu ile arşiv meraklılarına kesinlikle tavsiye edebileceğimiz güzel programlardan biri olarak listemizdeki yerini almayı başarıyor.

Türkçe dil desteği için bu linki tıklayarak indirebilirsiniz. Türkçe dili aktif etmek için indirdiğiniz dosyayı ( C:\Program Files\ImgBurn\Languages) dosyasının içine atmanız yeterli.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

Ashampoo Burning Studio Free
Ashampoo dan ücretsiz CD/DVD ve Blu-Ray yazdırma programları.