Internet Cyclone

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Internet Cyclone 2.27Üretici: Jordysoft (Ücretsiz)


Internet Cyclone 2.27 Ekran Görüntüsü

Internet Cyclone programı ile internetinizin hızını maksimum seviyeye getirebilecek bir programdır.

Internet Cyclone İnternet Hızlandırma Programı


Normalde internetinizin hızının bir kısmını kullanmaktasınız. Çeşitli nedenlerden dolayı internetinizin hızının belli bir % lik kısmını kullanamıyorsunuz. Çeşitli programlar ile internetinizin hızını yükseltebilirsiniz. Internet Cyclone programı ile internetinizin hızını maksimum seviyeye getirebilecek bir programdır. Windows işletim sisteminizin ayarlarını kullanarak otomatik hale getirir. Böylece bir sonraki Internet değişikliğinde ayarları otomatik kullanabileceksiniz. program her türlü modemlerde , LAN, ISDN, CABLE, DSL, T1 ya da birçok bağlantılarda uyumludur.

Internet Cyclone programı ile internet bağlantınızın ayarlarını değiştirdikten veya geliştirdikdikten sonra bile kullanabilirsiniz . Yapımcıların açıklamalarına internetinizin hızında göre %300 e varan değişimler söz konusudur. Fazla kullanım sonucunda ethernet karınız fazla ısınmadan doalyı zarar görebilir. İnternetinizi kullanan birden fazla kişi mevcut ise programı kullanmanızı önermiyoruz. Torrent programların üstlendiği görevi görmektedir.

Internet Cyclone programının çok basit bir arayüzü mevcuttur. Kullanabilmek için ek aparatlara gerek duymazsınız. Yapmanız gereken kurulumdan sonra programı çalıştırmak, bazı durumlarda bağlantı ayarları isteyebilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız bağlantı türünüzü seçmelisiniz. Internet Cyclone programını kullanırken gereksiz işlemleri kapatmalısınız. Bilgisayarınızın performansını düşüreceğinden ısınmalara karşı hazırlıklı olmalısınız. İnternetinizin hızını 2 kat fazla artırmak ve bunları gerçekleştirirken hiçbir aparata gerek duymamak istiyorsanız Internet Cyclone programı tam size göre.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

CommView for WiFi
Wifi ağlar için paket takip programı.

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..