IObit Malware Fighter

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

IObit Malware Fighter 5.0.2.3752Üretici: IObit (Ücretsiz)


IObit Malware Fighter 5.0.2.3752 Ekran Görüntüsü

Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden program. 20 milyonun üzerindeki indirilme sayısı ile oldukça etkili denemeye değer.

Çok Etkin Bir Zararlı Yazılım Koruma Programı


IObit Malware Fighter, sektöründe adından sıkça söz ettirmeye başlayan zararlı yazılım programı Üstelik Türkçe dil desteği de mevcut. Bilgisayar hayatımıza aktif olarak girdiğinden bu yana birçok güzelliği yanında aynı zamanda beraberinde birçok riskler getirdi.
Gündelik hayatımızı oldukça kolaylaştırmış olasa da bilgisayarın ve internetin bir takım kötü daha doğrusu kötü amaçlar için kullanılabilecek durumlarını da ortaya çıkarmıştır.

Örneğin casus yazılımlar sayesinde internet kullanıcılarının bilgisayarlarına sızıp masum kullanıcıların kişisel bilgilerini çalıp maddi yada manevi zarara uğratmışlardır . İşte bu ve benzeri bilişim suçlarının önüne geçmek ve bilgisayarlarımızda ki farkında olmadan bilgisayarımıza sızmış zararlı yazılımları temizlemek için bir takım yazılımlar geliştirilmiştir. Bu yazılımların en gelişmişlerinden biri olan ise IObit Malware Fighter programı sayesinde kendimizi birçok kötü yazılımdan koruyabiliriz.

Örneğin yeni Metro Style kullanıcı arayüzü ile program windows kullanıcılarının alıştığı arayüze daha fazla benzemesi sonucunda kullanıcıların programı daha etkin kullanmasına yardımcı olmuştur. Program her türlü Keylogger, bot, worm, adware, trojan, hacking tool ve bilinen tüm diğer zararlı yazılımlara karşı 3 farkı tarama yöntemi ile karşılık veriyor.

Gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde sisteminizde çalışan tüm programlar yakından takip edilerek her türlü zararlı yazılım aktivitelerini anında belirler ve durdurur. Ayrıca programın bulut özelliği sayesinde sistem Veri tabanı  her zaman güncel ve aktif bir şekilde kullanılarak sisteminize sızmaya çalışan tüm zararlı yazılımlar bu veri tabanı belirlenir ve engellenir.

IObit Malware Fighter kullanıcı dostu arayüzü , basitleştirilmiş kullanım paneli , büyük ve anlaşılır ikonlar ,etkin ,hızlı ve kesin çözümleri ile program oldukça başarılı diyebiliyoruz. Üstelik programın Türkçe dil desteği olması ve ücretsiz olması da cabasıdır .

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Combofix  Ekran Görüntüsü Combofix
Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar..

AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..