iStick

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

iStick 1.1.0Üretici: Softorino (Ücretsiz)


iStick 1.1.0 Ekran Görüntüsü

iStick programı sayesinde ITunes olmadan bilgisayarınıza iPhone, iPad veya iPod touch v.b. cihazlardan film , video , müzik , fotoğraf , PDF,Word dosyaları gibi birçok veriyi aktarabilirsiniz.

iPhone Benzeri Cihazları Yedekleme Programı


Bilgisayardaki verileri mobil, iPhone, iPad veya iPod touch gibi cihazlara aktarmak ya da mobil cihazlardaki verileri bilgisayarımıza aktarmak için iTunes kullanıyor olabiliriz. iTunes bazı sebeplerden dolayı işletim sisteminizi desteklememesi durumunda alternatif programlara yönelebilirsiniz. Bu işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek iStick programı size sorunsuz kaliteli bir hizmet sunar. iStick programı sayesinde ITunes olmadan bilgisayarınıza iPhone, iPad veya iPod touch v.b. cihazlardan film , video , müzik , fotoğraf , PDF,Word dosyaları gibi birçok veriyi aktarabilirsiniz.

Bekleme modunda % 0 lık CPU kullanımı vardır, bilgisayarınızın performansında bir değişiklik göstermez. Kolay, kullanışlı, basit, sade bir arayüzü sayesinde cihazlarınızı kolayca entegre edebilirsiniz. Birden fazla cihazı aynı anda bilgisayarınıza bağlayın. Her cihazınız için ayrı ayrı kablo edinmenize gerek yok . USB aygıtlarınız çalışmadığı durumlarda da size çok yardımcı olacaktır. 

iStick programı son sürüm itibariyle % 90 hatalarından arındırılmış ve yeni algoritmalarıyla kullanıcılarına sunulmuştur. Artık çeşitli aracı programlara, kablolara gerek kalmadan çok kısa bir sürede bilgisayarınıza iPhone, iPad veya iPod touch daki verilerinizi aktarabilir, depolayabilir, hatta cihazınızın yerel klasörlerinde değişiklik yapabilirsiniz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..