iTools Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

iTools Mac 2.8.3Üretici: itools (Ücretsiz)iTunes'e alternatif olarak kullanılabilen iphone yönetim programı.

iTunes'e Alternatif iPhone Yönetim Uygulaması


iTools oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş itunes programına alternatif bir programdır. Küçük ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program kullanım açısından da farklı bir deneyime sahip olabilirsiniz.

iTools  programı eklediğimiz program resimlerinde de görüldüğü üzere onlarca anlamsız pencere olmadan dizayn edilmiş, istediğiniz klasöre yada dosya ya sadece bir kaç tıklama ile erişebiliyorsunuz. Ayrıca programa iPhone model cihazlarınıza sınırsız sayıda ses dosyasını direkt olarak zil sesi olarak aktarabilirsiniz. Bu olay iTunes de sadece 30 saniye ile sınırlandırılmıştır. iTools un Mac versiyonunda da kullanım rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Program ios 9 ve tüm iphone modelleri 6S dahil olmak üzere uyumlu çalışmakta ve tüm iOS versiyonlarını desteklemektedir. Program sayesinde itunesin karmaşasından kurtulabilir ayrıca iTunesin ulaşmanıza izin vermediği birçok dosya yapısında da erişebilirsiniz.

Porgram özellikle iPhone, iPad ve iPod Touch ve iPad mini gibi mobil cihazlar için tasarlanmış küçük ve kompak bir yapıya sahip olmasına rağmen kullanış bakımından oldukça yüksek işlev kapasitesine sahiptir .

Genel anlamda özelliklerine şöyle bir göz atarsak:

- Program iPhone 1, 2, 3, 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5S, 6,6S iPad 1,2 iPod touch 1,2,3,4 ve diğerlerini sorunsuz bir şekilde desteklemekte.
- Tüm IOS işletim sistemleri ile uyumlu.
- Jailbreak yapılmış yada yapılmamış cihazlar ile çalışabilmekte.
- Tüm uygulamalarınızı yönetebilir.
- Video ,müzik ve resim dosyası gibi tüm medya dosyalarınızı yönetebilir.
- Video dosyalarınızı MP4 formatına, MP3 dosyalarınızı M4r formatına çevirebilir.
- Şarkı listesi editörleme,kişisel bilgilerinizi ve geçmişiniz tam olarak yönetme,Favori listesi oluşturma
- PC üzerinden SMS gönderme.

Ve daha bir çok işlemi rahatlıkla ve karmaşa içine girmeden yapabileceğiniz IOS uyumlu cihazlar ile çok uyumlu çalışan bir program olarak karşımıza çıkmıştır. iTunes kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri olan Mac mantıkın da çalışma karmaşası itools programında elemine edilmiş ve kullanıcı özellikle Windows işletim sistemi kullanıcılarının tarzında dizayn edilmiştir.

Tüm bu üstün özellikleri kullanıcı dostu arayüzü ve genel hatları ile rahat bir kullanım için tasarlanmış program kesinlikle kullanılmaya değer diyoruz.


Not:Programın çalışabilmesi için bilgisayarınızda iTunes yüklü olması gerekmektedir . iTunes programına buradan ulaşabilirsiniz.


Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
i-FunBox Mac
Program ile Mac bilgisayarlarınız ile de iTunes programına alternatif olarak kullanabileceğiniz..

Backuptrans Android Contacts Backup & Restore..
Hemen hemen herkes artık bir akıllı telefon kullanmakta bu telefonların rehberlerini kolaylıkla..